Nasza firma

pn.: 12-20,
wt.–pt.: 8-20,
sob.: 8-15

ul. Inflancka 40, 91-857 Łódź

Efektywne sposoby modelowania sylwetki

Blog 756

W zdrowym ciele zdrowy duch. Kto czuje się dobrze we własnym ciele, ma lepszy humor i więcej energii. Dlatego warto dbać estetyczny wygląd ciała. Dbałość o włosy i ubiór jest prosta. Natomiast zmiana innych elementów ciała bywa trudna. Oczywiście zdrowie odżywianie i ćwiczenia są wskazane, ale co jeszcze możemy zrobić dla ciała?

Jakie zabiegi na ciało pomogą utrzymać je w doskonałej kondycji?

Nie wszystko można osiągnąć samodyscypliną – wiele zależy od odziedziczonego biotypu (niektórzy mają większą skłonność do odkładania się tkanki tłuszczowej na przykład na udach lub do cellulitu na brzuchu). Wtedy z pomocą przychodzą zabiegi kosmetyczne na ciało. Do efektywnych sposobów modelowania sylwetki należą:

  • endermologia
  • kriolipoza
  • mezoterapia igłowa
  • lipoliza iniekcyjna
  • terapia mikroigłowa
  • zabieg radiofrekwencji mikroigłowej de Age
  • zabieg Derma Pen

Połączone ze wspomnianą dietą i aktywnością fizyczną dadzą spektakularne efekty. W naszym gabinecie i salonie urody Aspasja oferujemy profesjonalne przeprowadzanie tych zabiegów, a także doradzimy, jakiego rodzaju modelowanie sylwetki będzie najlepsze w danym wypadku.

Zapoznajmy się z nimi bliżej.

Przykładowe zabiegi kosmetyczne w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej

Przyjrzyjmy się wymienionym wyżej skutecznym metodom modelowania sylwetki.

Endermologia polega na masażu próżniowym. Doskonale redukuje cellulit, wskazana jest przy utracie jędrności skóry.

Kriopoliza to miejscowe zamrażanie tkanki tłuszczowej – stosuje się do tego specjalne urządzenie CoolTech. Świetnie sprawdza się przy usuwaniu nadmiaru tkanki z określonego miejsca.

Mezoterapia igłowa to podanie metodą iniekcji koktajlu substancji dobranych do określonego problemu.

Lipoliza iniekcyjna zaś działa podobnie do mezoterapii igłowej. Polega na podaniu pod skórę substancji rozpuszczających komórki tłuszczowe.

Terapia De Age – radiofrekwencja mikroigłowa to świetna metoda modelowania sylwetki. Efekt jest taki, jak przy liftingu.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień