Nasza firma

pn.: 12-20,
wt.–pt.: 8-20,
sob.: 8-15

ul. Inflancka 40, 91-857 Łódź

Fryzjer damski

"Jak nas widzą, tak nas piszą". Atrakcyjny i zadbany wygląd dodaje pewności siebie.

stylizacja strzyżenie

Stylizacja i strzyżenie

W Aspasji strzyżenia to techniczne, perfekcyjne, dobrane do stylu, kształtu twarzy oraz preferencji klienta. Poprzedzając usługę rozmową na podstawie, której jesteśmy w stanie przedstawić autorską propozycję każdej klientce i klientowi. Filozofia strzyżeń i fundamenty fryzjerstwa oparliśmy na zasadach znanych i wiodących akademii oraz autorskich, wypracowanych przez naszych mistrzów sposobach i stylach.

Więcej

Koloryzacja

Usługa koloryzacji w Salonie Urody Aspasja to obszar nieograniczonych możliwości. Profesjonalna bezpieczna i skuteczna koloryzacja to połączenie doświadczenia fryzjerów pracujących w salonie Aspasja, najnowszych trendów, technik koloryzacji i profesjonalnych kosmetyków marki Goldwell, Rica. Jesteśmy przygotowani na niemal każdy wariant kolorystyczny: tonowanie, odświeżanie koloru, pokrycie 100% siwych włosów, perfekcyjne blondy, rozjaśnianie, koloryzację bez amoniaku, czy permanentną.

Więcej

koloryzacja
zabiegi pielęgnacyjne włosów

Zabiegi pielęgnacyjne włosów

Jedynie zdrowe włosy mogą być prawdziwie piękne, dlatego w Aspasji  troszczymy się o kondycję włosów klientów przy każdej usłudze - to nasz standard. Wykonujemy również zaawansowane zabiegi, które nie tylko nawilżają, ale też regenerują włosy i skórę głowy. Jak zawsze, każdy zabieg poprzedzamy szczegółowym wywiadem i diagnostyką po to, by dobrać  najodpowiedniejszą usługę która  przyniesie najwięcej korzyści.

Więcej

Afroloki

Afro loki to lekkie włosy syntetyczne nakładane na naturalne włosy wcześniej zaplecione w warkocze. Zabieg trwa około 3-5 godzin, a przy odpowiedniej pielęgnacji efekt utrzymuje się około dwa miesiące. Fryzura ta nie niszczy i nie obciąża włosów naturalnych.

Afro loki to nowy trend, który zawitał do Nas z Londynu.

Afroloki to sposób na spektakularną metamorfozę, fryzura z afro wygląda szałowo i zdobywa coraz więcej zwolenniczek.

Więcej

afroloki
przedłużanie i zagęszczanie włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

To idealne rozwiązanie dla kobiet, które marzą o długich, bujnych włosach, ale nie mają cierpliwości na ich zapuszczanie albo po prostu potrzebują zmiany „na już”. Zabiegi przedłużania włosów pozwalają natychmiast uzyskać zniewalającą fryzurę i jednocześnie zagęszczają nasze naturalne pasma. Przedłużanie i zagęszczanie włosów to zabieg bezinwazyjny, bezbolesny, w pełni bezpieczny. Celem jest wykonanie zabiegu w taki sposób, aby nie dało się odróżnić włosów doczepianych od prawdziwych.

Jak długo utrzymuje się efekt?

W zależności od metody, jaką zastosujemy, efekt będzie się utrzymywał od sześciu do ośmiu tygodni. Wszystko zależy mi.in. od Twoich indywidualnych predyspozycji, a więc szybkości wzrostu kosmyków. Dopinki obniżają się razem ze wzrostem naturalnych włosów, co oznacza, że należy je regularnie podciągać.

Jeżeli chcesz postawić na przedłużenie i zagęszczenie włosów tylko jednorazowo, na wyjątkową okazję, możesz wybrać metodę clip in. Nie jest ona trwała, ponieważ klipy należy zdejmować przed snem. Zatem jest to dobry wybór dla pań, które chcą przedłużyć włosy, np. na ślub, sesję fotograficzną czy wielkie wyjście.

Więcej

Trwała ondulacja

Loki, fale czy pełne objętości włosy to stylizacja niezmiennie pożądana przez kobiety.

Obecnie zabieg trwałej ondulacji nie jest już tak inwazyjny, jak kilkadziesiąt lat temu i w niczym nie przypomina starego „baranka”. Dzięki trwałej, efekt wolium, loków czy fal utrzymuje się od kilku do kilkunastu tygodni. W salonie Aspasja wykonujemy różne rodzaje trwałej marki RICA i Goldwellw zależności od rodzaju włosów oraz od pożądanego efektu. Dla uzyskania długotrwałej, naturalnej objętości włosów, dynamicznych loków, czy subtelnych fal.

Więcej

trwała ondulacja