Nasza firma

pn.: 12-20,
wt.–pt.: 8-20,
sob.: 8-15

ul. Inflancka 40, 91-857 Łódź

Poleć nas

POLEĆ NAS - nowy program lojalnościowy w Salonie Aspasja.

W Salonie Aspasja priorytetem jest troska o Twoją urodę i samopoczucie. Nasz program rabatowy przeznaczony jest zarówno dla stałych, jak i nowych klientów, umożliwiając korzystanie z usług Salonu Aspasja po atrakcyjnych cenach. Celem naszego programu jest nie tylko zwiększanie liczby zadowolonych klientów, ale także prezentacja najnowszych technologii służących pielęgnacji urody i redukcji niedoskonałości.

Dla kogo jest ten program?

Program skierowany jest do Klientów zapisanych w naszej bazie danych, którzy regularnie korzystają z usług Salonu Aspasja. Polecając nas, możesz zgromadzić atrakcyjne rabaty i zniżki. Jeśli jesteś zadowolony z wizyt w Salonie Aspasja, poleć nas już dzisiaj - bo najlepszą rekomendacją jest rekomendacja od bliskich!

Jak to działa - zasady

Polecanie za pomocą SMS-a:

  • Każdy klient zapisany w naszej bazie danych może podczas wizyty w Salonie zadeklarować chęć otrzymania "polecającego SMS-a".
  • SMS może zostać przesłany dowolnej osobie, która jeszcze nie korzystała z usług Salonu Aspasja i nie znajduje się w naszej bazie danych.
  • Jeśli osoba polecana pokaże SMS i poda swoje dane osobowe, zostanie naszym nowym klientem, otrzymując rabat w wysokości 30 zł na dowolną usługę. Ponadto konto osoby polecającej zostanie zasilone kwotą 30 zł.
  • Im częściej polecasz nasz Salon, tym więcej rabatów możesz zgromadzić, które sumują się.
  • Zgromadzone rabaty mogą być wykorzystane w dowolnym momencie po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Są ważne bezterminowo i czekają na Twoim zasileniu konta.
  • Salon Aspasja zastrzega sobie prawo do zmiany zasad w dowolnym momencie w trakcie trwania promocji.

poleć nas