Nasza firma

pn.: 12-20,
wt.–pt.: 8-20,
sob.: 8-15

ul. Inflancka 40, 91-857 Łódź

Stałe promocje salonowe

Rabat przy kolejnej wizycie

Jak to działa:

Zaraz po wykonaniu usługi:

  • Koloryzacji włosów, umów się na kolejną koloryzację lub regenerację: Regenesi; Krioterapii Lalga, lub jeden z zabiegów SWEET- profesjonal w terminie do 6 tygodni, a otrzymasz atrakcyjny rabat do wykorzystania następnym razem w wysokości 5%.
  • Manicure hybrydowego lub uzupełnienia paznokci żelowych, umów się na kolejny manicure hybrydowy / uzupełnienie paznokci żelowych w terminie do 3 tygodni, a otrzymasz 5% rabatu na kolejną wizytę!
  • Pedicure hybrydowego lub podologicznego, umów się na kolejny pedicure hybrydowy / podologiczny w terminie do 6 tygodni, a otrzymasz atrakcyjny rabat do wykorzystania podczas następnej wizyty w wysokości 5%.
  • Dowolnego zabiegu twarzy, umów się na kolejny dowolny zabieg twarzy w terminie do 6 tygodni, a skorzystasz z atrakcyjnego 5% rabatu przy kolejnej wizycie.

Zapraszamy serdecznie.


SUPER NEWS dla Ciebie!

Mamy nadzieję, że Twoja wizyta była udana.

Na kolejną wizytę w ciągu 8 tygodni masz 8% zniżki!

Zespół Aspasja

*Otrzymuje automatycznie każdy nowy klient po odbyciu pierwszej wizyty w Aspasji

Jak to działa:

Po skorzystaniu po raz pierwszy z usług naszego salonu, otrzymasz SMS – niespodziankę.

Podczas kolejnej wizyty pokaż tego SMS-a przy kasie i odbierz prezent niespodziankę.


Dla włosów blond - kompres po rozjaśnianiu

Pielęgnacja włosów w domu

Włosy po rozjaśnianiu należy pielęgnować w szczególny sposób. Dlatego do każdej usługi rozjaśniania dołączamy specjalny kompres, który należy użyć do 7 dni po zabiegu w domowym zaciszu.

Dzięki temu kompresowi, Twoje włosy poczują komfort nawilżenia, miękkości i pięknego połysku.


ZGARNIJ PREZENT ZA OPINIĘ

W salonie urody Aspasja Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne, pomagając nam rozwijać się i doskonalić nasze usługi. Dlatego z radością wprowadzamy naszą nową promocję: "TWOJA OPINIA, TWÓJ PREZENT!"

Teraz macie niepowtarzalną szansę otrzymać wyjątkowy upominek za symboliczną złotówkę. Wystarczy, że podzielicie się swoją opinią o naszym salonie na Google.

Jak to zrobić? To proste! Znajdź nasz salon na Google i napisz, co sądzisz o swojej wizycie Link do opini

.

Pamiętaj, aby podać swoje imię i nazwisko. Promocja dotyczy tylko klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Opinie anonimowe lub pod pseudonimem nie będą brane pod uwagę.

Dlaczego warto wziąć udział?

To doskonała okazja, aby wyrazić swoje zdanie i mieć wpływ na rozwój naszego salonu. Dodatkowo, za wystawienie swojej opinii otrzymacie upominek, który uprzyjemni Wam dzień i sprawi, że poczujecie się wyjątkowo.

Serdecznie zapraszamy do udziału i dziękujemy za każdą opinię!

Zespół Aspasja