Nasza firma

pn.: 12-20,
wt.–pt.: 8-20,
sob.: 8-15

ul. Inflancka 40, 91-857 Łódź

Naczynka/Rumień

Cera naczynkowa charakteryzuje się dużą wrażliwością. Szybko reaguje na zmieniające się czynniki atmosferyczne. Profesjonalna pielęgnacja takiej cery, może w dużym stopniu zniwelować problem.

Naczynka/Rumień

Rumień i widoczne naczynka to nic innego jak skupisko rozszerzonych naczyń krwionośnych ściśle przylegających do siebie, które jest jednym z najczęściej spotykanych objawów dermatologicznych stanów zapalnych i infekcji.

Rumień może pojawiać się i znikać lub być obecny na stałe, objawia się miejscowym zaczerwienieniem skóry. Z kolei uszkodzone naczynka występujące pojedynczo lub w mniejszych grupach obserwujemy w postaci prześwitujących przez skórę czerwonych lub sinoniebieskich „niteczek”, tworzących często rozgałęzienia, tzw. pajączki. 

Często rumień i popękane naczynka występują razem i choć same w sobie nie są groźne dla zdrowia, wyglądają mało estetycznie i mogą być przyczyną dyskomfortu. Cera naczyniowa jest zwykle bardzo wrażliwa i wymaga spersonalizowanej pielęgnacji. 

Salon Urody ASPASJA proponuje laserowe usuwanie rumienia i zamykania naczynek oraz systematyczne wzmacnianie skóry dedykowanymi zabiegami kosmetologicznym. 

Zabiegi laserowe polecamy przy problemach takich jak rumień i naczynka, naczyniaki starcze, gwiaździste i rubinowe.