Nasza firma

pn.: 12-20,
wt.–pt.: 8-20,
sob.: 8-15

ul. Inflancka 40, 91-857 Łódź

O nas

właściciele

Nasza historia

1 marca 2000 roku zaczęło się spełniać jedno z moich największych marzeń – powstał mój własny salon urody – Salon Urody Bajerska. Był podstawą do stworzenia niezwykłego miejsca – Aspasji. Aby marzenie mogło się rzeczywiście spełnić, musiałam znaleźć odpowiednie miejsce, ludzi, sprzęt najlepszej jakości i nawiązać setki kontaktów, z których potem wybrałam te najcenniejsze dla Salonu. W 2006 roku otrzymałam certyfikat zastrzeżenia nazwy Aspasja z Urzędu Patentowego i to był prawdziwy początek. 

Od 2000 przez kilka lat przygotowywałam się do rozpoczęcia prawdziwie odpowiedzialnego biznesu, który ma przynosić korzyści moim klientom i mnie – w takiej kolejności. Jest to system naczyń połączonych i jak najbardziej prawdziwa jest zasada "zadowolony klient to zadowolony sprzedawca" – tu prowadzący salon. Ale chciałam więcej. Dążyłam do tego, aby w miejscu, które stworzyłam tak samo dobrze czuli się klienci jak pracownicy. Dlatego zespół Aspasji to specjaliści wysokiej klasy. Przychodzą z wiedzą i doświadczeniem, ale nie tylko. Pracują ze mną ludzie z pasją do tego co robią. 

Dzisiaj, dzięki tak licznemu gronu klientów, Aspasja jest miejscem rozpoznawalnym i przez wielu z Was przez długie lata odwiedzanym.

Dziękuję Wam za to, że jesteście z nami – to przecież już ponad 20 lat. Moja chęć rozwoju salonu, pasja tworzenia jeszcze lepszego miejsca, w którym znajdziecie skuteczne, sprawdzone, bezpieczne metody i technologie dla Waszego zdrowia i urody, jest cały czas tak silna, jak w 2000 r.

Profesjonalizm naszych usług to połączenie  naszej wiedzy i doświadczenia,  współpracy z renomowanymi markami kosmetycznymi, korzystanie z  technologii HITECH.

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami kosmetycznymi tak dla włosów, jak i dla twarzy czy ciała.  Inwestujemy w nowe technologie HITECH,  aktywnie bierzemy udział w różnych szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje. 

Nasi partnerzy to uznane, skuteczne i innowacyjne technologicznie marki.

Przede wszystkim salon Aspasja, to ludzie.

Ludzie tworzący wykwalifikowany zespół. Ich kompetencje, wiedza, doświadczenie, umiejętności to profesjonalna jakość usług.

Jako właściciel i manager salonu Aspasja, w stały sposób dbam o rozwój kompetencji pracowników Aspasji, poprzez systematyczne szkolenia i warsztaty.

Nasz zespół

Barbara Bajerska

Barbara Bajerska

właścicielka Aspasji, stylistka fryzur damskich, perfekcyjna kolorystka

Magdalena Dąbrowska

Magdalena Dąbrowska

stylistka fryzur damskich i męskich

Marta Rzepecka

Patrycja Olejniczak

stylistka fryzur damskich i męskich

Małgorzata Bajerska

Małgorzata Bajerska

mgr Kosmetologii

Anna Mędelska

Anna Mędelska

kosmetyczka

Karolina Zimoń

Karolina Zimoń

kosmetyczka

Ewelina Sadowska

Ewelina Sadowska

Kosmetyczka

Ewelina Wiktorek

Magdalena Sikorska

Kosmetyczka

Klaudia Pietrzak

Klaudia Pietrzak

Stylistka paznokci

Agnieszka Górska

Agnieszka Górska

manager recepcji

Patrycja Olejniczak

Patrycja Olejniczak

fryzjer - stażystka

Magdalena Sikirska

Magdalena Sikirska

stylistka paznokci