Nasza firma

pn.: 12-20,
wt.–pt.: 8-20,
sob.: 8-15

ul. Inflancka 40, 91-857 Łódź

Dłonie i stopy

Dłonie to nasze osobiste narzędzie do funkcjonowania, stopy zaś codziennie noszą nas niezliczone kilometry. Nie myślimy o nich w ten sposób - prawda?

Dolegliwości takie jak: suchość, szorstkość, kruche paznokcie, bolące stopy, odciski i inne, można niwelować lub całkowicie pozbyć się dzięki dedykowanym zabiegom dla dłoni czy stóp. Polecamy Państwu różnego rodzaju zabiegi manicure i pedicure również podologiczny, a także dobrze znaną stylizację hybrydową, klasyczną i naprawczą dla paznokci oraz zabiegi dla poprawy kondycji skóry dłoni i stóp.

manicure

Manicure

Nie od dziś wiadomo, że naszą wizytówką są zadbane dłonie. Codziennie pokazujemy je w wielu zwyczajnych sytuacjach i mogłoby się wydawać, że nikt nie zwraca na nie uwagi. Nic bardziej mylnego! Każdy z nas chce aby dłonie i paznokcie były gładkie, aksamitne, lśniące i nie zdradzały naszego wieku.

Więcej

Pedicure

Pedicure to zabieg dla stóp podczas którego usuwany jest nadmiar naskórka przy pomocy specjalnych frezów lub skalpeli. Paznokcie zaś są skracane i opiłowywane w celu uzyskania preferowanego kształtu. Po odsunięciu i wycięciu skórek, wykonywany jest peeling, następnie malowane są paznokcie lakierem klasycznym lub hybrydowym, a etapem wykończeniowym jest wmasowanie kremu na stopy.

Rodzaje pedicure :

Więcej

pedicure
podologia

Podologia

Pedicure podologiczny jest to pedicure, w którym opracowywane i skracane są paznokcie oraz usuwane fizjologiczne zrogowacenia w obrębie podeszwowej części stopy przy użyciu skalpeli, dłut i specjalistycznych frezów.

Więcej

Refleksologiczny masaż stóp


Więcej

refleksologiczny masaż stóp