Nasza firma

pn.: 12-20,
wt.–pt.: 8-20,
sob.: 8-15

ul. Inflancka 40, 91-857 Łódź

Pielęgnacja

Jakie zabiegi polecamy?

1. Krioterapia czyli lifting włosów.

 To profesjonalny zabieg fryzjerski wykonywany w salonie, pionierska technologia naprawiająca uszkodzenia włosów. Zimno sprawia, że włosy są gładkie, lśniące i mocne. Niska temperatura powoduje domknięcie łuski włosa, ma to duży wpływ na   strukturę włosa, staje się on gładki. Krioterapia zapewnia efekt WOW po każdym zabiegu - włosy na nowo są piękne. Żeby odpowiedzialnie i profesjonalnie przeprowadzić zabieg niezbędne są specjalnie przygotowane technologicznie kosmetyki i certyfikowane urządzenie do krioterapii. Te znajdziecie w Aspasji. Osiąga ono temperaturę -16°C w 60 sekund - to właśnie taka temperatura jest potrzebna do wykonania krioterapii. Tworzy ona wokół włosów specjalną tarczę, zamrażając wewnątrz włókien składniki odżywcze na poziomie molekularnym - zimno sprawia, że składniki odżywcze jakie zaabsorbowały włosy podczas sesji krio pozostają w nich na dłużej.


2. Ultradźwięki z podczerwienią dla intensywnej regeneracji włosów. 

Zabieg ultradźwiękami pozwala na głęboką penetrację struktur włosa i ekspresowe wprowadzenie do jego wnętrza składników aktywnych, połączenie tej technologii z podczerwienią wpłynie znacząco na intensywność zabiegu. Dzięki takiej kuracji włosy nabiorą elastyczności, miękkości i blasku, zostają wzmocnione. Zabieg wykonujemy bez użycia ciepła, co zapobiega przesuszeniu oraz rozszerzeniu łusek włosa. Nie służy on do prostowania włosów, jego głównym zadaniem jest regeneracja.


3.  Hair & Scalp 

czyli autorski zabieg Basi Bajerskiej na włosy i skórę głowy.

Pielęgnacja i ekstremalna regeneracja w 9 krokach podczas jednej wizyty.

krok 1- oczyszczające mycie włosów i skóry głowy

krok 2 – trychologiczny peeling skóry głowy

krok 3 – pielęgnacyjne mycie włosów i skóry głowy

krok 4 – aplikacja maski na włosy ( wybór rodzaju maski w zależności od kondycji włosów)

krok 5 – użycie głowicy krio lub ultradźwiękowej z podczerwienią do wtłoczenia składników aktywnych z maski w głębokie warstwy włosów

krok 6 – wypłukanie nadmiaru maski

krok 7 - aplikacja i wmasowanie serum na skórę głowy ( wybór rodzaju serum w zależności od potrzeb skóry głowy)

krok 8 – aplikacja na włosy OPUNTIA OIL

krok 9 – suszenie włosów


4. Keratyna

Każdy zabieg keratynowy na włosy poprzedzamy dokładnym sprawdzeniem skóry głowy i oceną jakości łodygi włosa. Keratyna jest białkiem, głównym budulcem włosa. Stanowi ona  aż 65 – 90% jego objętości. Niejako podpiera szkielet włosa, a w związku z tym, im jest jej mniej, tym włos jest bardziej uwrażliwiony. Zabieg keratynowy polega na wprowadzeniu we włosy  białka budulcowego czyli keratyny. Szczególnie przyda się włosom suchym, zniszczonym i matowym. Keratyna wygładza łodygę włosa, wzmacnia, nadaje gładkość, zdrowy wygląd i połysk. To doskonały wybór dla posiadaczy włosów przesuszonych, puszących się,. Zabieg keratynowy na włosy będzie znakomitym rozwiązaniem  też dla tych, którzy cenią sobie wygodę i czas, ponieważ efekt zabiegu utrzymuję się nawet do kilku miesięcy. Keratyna na włosy spowoduje, że stają się one gładkie i proste. Włosy wyglądają zdrowo bo są zdrowe.