Nasza firma

pn.: 12-20,
wt.–pt.: 8-20,
sob.: 8-15

ul. Inflancka 40, 91-857 Łódź

Przedłużanie zagęszczanie

Metody przedłużania i zagęszczania w Salonie Urody Aspasja:

Metoda kanapkowa

Stawiamy na szybki efekt.

Metoda kanapkowa jest szybkim zabiegiem zagęszczenia i przedłużenia włosów.

Przed przystąpieniem do samego zabiegu przeprowadzana jest konsultacja i szczegółowa diagnoza w celu ustalenia ilości, długości i koloru włosów które mają być użyte do przedłużenia lub zagęszczenia.

W Aspasji stosujemy wyłącznie włosy bardzo wysokiej jakości. Są to wyselekcjonowane włosy słowiańskie, których naturalna struktura gwarantuje piękny wygląd. Niepodważalna,  najwyższa jakość tych właśnie pasm ma wpływ na pielęgnację domową, która staje się prosta i mało wymagająca. 

Pasemka wykorzystywane do kanapkowego przedłużania mają szerokość około 3 cm, dzięki czemu równomiernie obciążają włosy naturalne.

Metoda kanapkowa na taśmach jest lubiana przez Klientki z kilku powodów. Pierwszym jest to, że jest sposobem odpowiednim do przedłużenia lub zagęszczenia  każdego rodzaju włosów. To popularny wybór również ze względu na szybkość aplikacji, wręcz niewidoczne łączenia włosów naturalnych z doczepionymi i przystępną cenę.

Metoda Keratin Mini Bonds

W tej metodzie wykorzystujemy mini łączenia keratynowe, które mają wielkość ziarnka ryżu. 

Metoda ta pozwala na założenie niemal niewidocznych pasemek keratynowych, dlatego efekt jest naturalny, a komfort noszenia bardzo wysoki. 

Metoda Keratin Mini Bonds polega na łączeniu pasma naturalnych włosów z pasemkiem  zakończonym keratynową końcówką.  Przy użyciu specjalistycznej zgrzewarki następuje połączenie obu kosmyków włosów. Zgrzewarka – nie bój się nazwy, ale zadbaj o jakość stosowanych urządzeń. Jest to profesjonalny system doczepiania pasemek przy użyciu technologii energii cieplnej. W rękach doświadczonego fryzjera spektakularny efekt bez uszczerbku dla Twoich włosów jest gwarantowany. 

Po 2-3 miesiącach zgrzewy keratynowe usuwamy specjalnym płynem - removerem, co ważne, bez naruszenia struktury włosów naturalnych.

Zalety tej metody możnaby wymieniać długo. Najważniejsze jednak, to bezpieczeństwo dla włosów naturalnych, niewidoczne miejsca łączenia, trwały efekt, który utrzymuje się nawet 3 miesiące i naturalny efekt przedłużania czy zagęszczania. Warto podkreślić, że metoda Keratin Mini Bonds doskonale sprawdzi się na włosach cienkich i delikatnych.

Metoda Clip In

Metoda clip-in to sposób, który pozwala szybko zagęścić i przedłużyć naturalne włosy.

Dzięki clip-in możemy w krótkim czasie tworzyć efektowne fryzury na różne okazje jak wielkie wyjścia, ślub, sesje zdjęciowe i inne nawet na krótszych włosach.

Bezpieczne mocowanie włosów za pomocą specjalnych klamerek nie uszkadza naturalnych włosów Klientki, a jednocześnie bardzo dobrze i stabilnie się trzyma.

Pasma należy każdorazowo zdjąć przed snem, ale co ważne pasma są przeznaczone do wielokrotnego użytku. 

Kucyki, kitki

Długi i gęsty kucyk to propozycja świetna dla Pań, które uwielbiają mieć spięte włosy, a ich naturalne pasma są krótkie lub bardzo cienkie.

Teraz piękny kucyk boho czy niska klasyczna kitka to nie problem.  

Doczepiany kucyk nadaje fryzurze klasy i objętości. 

Metodę tę polecamy zarówno na wieczorowe wyjścia do strojnych kreacji, jak i na co dzień. Kitki i kucyki sprawdzą się doskonale w każdej sytuacji, dodadzą pewności siebie.

Umów się

Przed

przedłużanie

Po

przedłużanie

Przed

przedłużanie

Po

przedłużanie

Przed

przedłużanie

Po

przedłużanie