fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Stymulatory tkankowe

Anti-aging to pojęcia odnoszące się do wszelkich sposobów spowalniania i odwracania procesu starzenia się skóry.

NOWOŚĆ!

To nowa generacja preparatów do zwalczania oznak starzenia się skóry, wspierająca jej procesy metaboliczne i komórkowe. Odpowiednio dobrane składniki pobudzają aktywność metaboliczną fibroblastów, co powoduje zwiększenie produkcji nowego kolagenu. Jest wiele rodzajów preparatów i w zależności od pożądanego efektu, po konsultacji i kwalifikacji do zabiegu wybierany jest najwłaściwszy.

 

Efekty zabiegów z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych to:

 

Głęboka biorewitalizacja skóry, wspomaganie naturalnej syntezy kolagenu, intensywne nawilżenie oraz odżywienie skóry, regeneracja, elastyczność i jędrność dla Twojej skóry, niwelacja zmarszczek, połączenie aminokwasów z kwasem hialuronowym proces biorewitalizacji, niwelacja objawów starzenia oraz fotostarzenia się skóry, świetna profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Stymulatory tkankowe w Łodzi

Salon urody ASPASJA z Łodzi zajmuje się wykonywaniem zabiegów, które opierają się na działaniu stymulatorów tkankowych. Takie preparaty na bazie kolagenu służą do zaawansowanej odbudowy struktury skóry twarzy, co wpływa na poprawę jędrności, gęstości oraz wyglądu cery. Stymulatory tkankowe stosowane w naszym salonie przynoszą naturalne, delikatne efekty, które nie powodują zmian kształtu twarzy. Skóra ulega znacznej poprawie, wygląda na bardziej zadbaną i odżywioną. Pojawia się naturalny blask cery, zmarszczki ulegają spłyceniu, a niedoskonałości są mniej widoczne. Po zabiegu z użyciem stymulatorów tkankowych może pojawić się delikatne zaczerwienienie lub podrażnienie skóry twarzy, które stopniowo ustaje – jest to naturalna reakcja cery.

 

Stymulatory tkankowe można stosować jako nowoczesną, zaawansowaną profilaktykę przeciwstarzeniową oraz jako specjalistyczną pielęgnację skóry wymagającej, problematycznej i przesuszonej.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź