Nasza firma

pn.: 12-20,
wt.–pt.: 8-20,
sob.: 8-15

ul. Inflancka 40, 91-857 Łódź

MASAŻ KOBIDO

1 125,00 zł
Brutto

pakiet masaży

pakiet zabiegow

Masaż Kobido, znany również jako japoński lifting twarzy, łączy w sobie różnorodne techniki masażu twarzy, szyi, ramion i głowy z relaksującymi i energetyzującymi metodami. Początki tego masażu sięgają XV wiecznej Japonii i był on pierwotnie zarezerwowany dla japońskiej arystokracji.

Masaż Kobido jest często postrzegany jako naturalna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów kosmetycznych i jest idealny dla osób szukających odmłodzenia bez użycia chirurgii.

Oto niektóre kluczowe elementy masażu Kobido:

  1. Korzyści Dla Skóry: Regularnie wykonywany, masaż Kobido wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry, redukcję zmarszczek i drobnych linii, oraz zwiększenie naturalnego blasku skóry.
  2. Relaksacyjny Efekt: Oprócz korzyści kosmetycznych, masaż Kobido oferuje głęboki relaks i odprężenie, niwelując stres i napięcie, które często odbijają się na naszej twarzy. Znacząco wpływa na złagodzenie napięcia mięśniowego, co z kolei przyczynia się do leprzego ogólnego samopoczucia.
  3. Naturalny Lifting: Masaż ten jest często opisywany jako naturalna alternatywa dla liftingu twarzy. To prawda - przez stymulowanie mięśni twarzy i poprawę cyrkulacji efekty odmłodzenia widoczne są już po pierwszym masażu.

W salonie urody Aspasja, masaż Kobido może być wykonywany jako samodzielny zabieg lub jako część kompleksowej pielęgnacji twarzy, oferując klientom doświadczenie, które łączy tradycję z nowoczesną wiedzą kosmetologiczną.

Brak recenzji użytkowników.

Inne produkty z tej samej kategorii