fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Pedicure kosmetyczny 

O stopy należy dbać nie tylko latem. Muszą być zdrowe oraz piękne, ponieważ jest to absolutna podstawa dobrego samopoczucia nie tylko kobiet, ale też mężczyzn. Pedicure kosmetyczny warto zatem wykonywać regularnie, ciesząc się dobrodziejstwem profesjonalnych narzędzi oraz najlepszych kosmetyków, które nie tylko nadadzą paznokciom piękny kolor, ale również je wzmocnią i uodpornią przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

W trakcie zabiegu w salonie złuszczamy zrogowaciały naskórek, skracamy płytkę paznokcia, a także usuwamy skórki wokół. Następnie paznokciom możemy nadawać odpowiedni kolor lub nałożyć na nie jedynie odżywkę pielęgnacyjną. Większość klientek decyduje się na lakier hybrydowy, który jest trwały i bardzo odporny.

 

Jaki rodzaj pedicure'u wybrać?

 

Pedicure hybrydowy to jedno, jednak w salonie wykonujemy także pedicure klasyczny, który opiera się na właściwej pielęgnacji, a także na pomalowaniu paznokci tradycyjnym lakierem. Jest to zdecydowanie mniej inwazyjna metoda, która sprawdzi się w przypadku osób z cienką i wrażliwą płytką paznokcia oraz skórą wokół. Sporą popularnością w ostatnim czasie cieszy się również pedicure japoński, w ramach którego wykonujemy kąpiel odświeżającą, a także kompleksową pielęgnację wraz z usunięciem zrogowaciałego naskórka.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź