fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Manicure

Nie od dziś wiadomo, że naszą wizytówką są zadbanie dłonie.

Manicure

Nie od dziś wiadomo, że naszą wizytówką są zadbanie dłonie. Codziennie pokazujemy je w wielu zwyczajnych sytuacjach i mogłoby się wydawać, że nikt nie zwraca na nie uwagi. Nic bardziej mylnego! Każdy z nas chce aby dłonie i paznokcie były gładkie, aksamitne, lśniące i nie zdradzały naszego wieku.

W naszym salonie wykonuje m. in. manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, porcelanowy i japoński. Oferujemy również szeroki wachlarz zabiegów odmładzających i nawilżających dłonie.

Posiadamy własny autoklaw do sterylizacji narzędzi, co pozwala zapewnić Państwu bezpieczeństwo oraz zadbać o sterylność podczas wykonywanych usług. W obecnych czasach dezynfekcja i sterylizacja to podstawa.

Manicure japoński

przeznaczony jest dla osób, które potrzebują wzmocnienia i odżywienia zniszczonej płytki paznokcia. Po wykonaniu wstępnego manicure kosmetycznego, na płytkę paznokcia nanoszona jest odżywcza pasta z proteinami, minerałami, d-panthenolem, beta karotenem i innymi składnikami odżywczymi. Pasta jest wcierana w paznokcie, które później są wygładzane i polerowane. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy efekt zdrowych, odżywionych, zregenerowanych i mocno nabłyszczonych paznokci.

W naszym salonie wykonuje m.in. manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, porcelanowy i japoński. Oferujemy również szeroki wachlarz zabiegów odmładzających i nawilżających dłonie.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź