fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Manicure

Nie od dziś wiadomo, że naszą wizytówką są zadbanie dłonie.

Pełna oferta zabiegów manicure

Nie od dziś wiadomo, że naszą wizytówką są zadbanie dłonie. Codziennie pokazujemy je w wielu zwyczajnych sytuacjach i mogłoby się wydawać, że nikt nie zwraca na nie uwagi. Nic bardziej mylnego! Każdy z nas chce, aby dłonie i paznokcie były gładkie, aksamitne, lśniące i nie zdradzały naszego wieku. W naszym salonie ASPASJA w Łodzi wykonujemy m. in. manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, porcelanowy i japoński. Oferujemy również szeroki wachlarz zabiegów odmładzających i nawilżających dłonie. Posiadamy własny autoklaw do sterylizacji narzędzi, co pozwala zapewnić Państwu bezpieczeństwo oraz zadbać o sterylność podczas wykonywanych usług. W obecnych czasach dezynfekcja i sterylizacja to podstawa.

Manicure hybrydowy w ofercie ASPASJA z Łodzi

Manicure hybrydowy jest najpopularniejszą formą zdobienia paznokci. Dedykowany zabiegowi lakier hybrydowy nakładany przez stylistkę paznokci jest utwardzany w lampie UV/UV LED, dzięki czemu zyskuje wyjątkową trwałość i połysk. Hybrydę można nakładać na naturalną oraz przedłużaną płytkę paznokcia. Lakier w nienagannym stanie wytrzymuje nawet 3 tygodnie, ponieważ nie odpryskuje – zrasta razem z paznokciem. Do usunięcia manicure hybrydowego używa się delikatnego ostrza frezarki. Nową warstwę hybrydy można nakładać od razu – nie jest wymagana przerwa, ponieważ paznokcie się nie niszczą. Manicure hybrydowy dzięki utwardzeniu w lampie wręcz zabezpiecza płytkę paznokcia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ten rodzaj stylizacji pozwala na wykonanie zarówno klasycznego, jednokolorowego zdobienia lub frencz manicure, jak i nałożenie ozdobnych warstw, pyłków czy rysunków. Hybryda w naturalnym kolorze płytki paznokcia sprawia, że stylizacja wygląda elegancko i schludnie.

Manicure japoński

przeznaczony jest dla osób, które potrzebują wzmocnienia i odżywienia zniszczonej płytki paznokcia. Po wykonaniu wstępnego manicure kosmetycznego, na płytkę paznokcia nanoszona jest odżywcza pasta z proteinami, minerałami, d-panthenolem, beta karotenem i innymi składnikami odżywczymi. Pasta jest wcierana w paznokcie, które później są wygładzane i polerowane. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy efekt zdrowych, odżywionych, zregenerowanych i mocno nabłyszczonych paznokci. W naszym salonie wykonuje m.in. manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, porcelanowy i japoński. Oferujemy również szeroki wachlarz zabiegów odmładzających i nawilżających dłonie.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź