fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Endermologia

Niekiedy dieta oraz aktywność fizyczna nie są wystraczające, a modelowanie sylwetki warto przyspieszyć profesjonalnymi zabiegami. Endermologia to masaż podciśnieniowy, który wykonujemy nowoczesnym urządzeniem. Jest to najlepszy sposób na ujędrnienie oraz wspaniałe wymodelowanie sylwetki. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz bezbolesny.

Pacjentka na czas zabiegu ubiera specjalny kostium, który dodatkowo chroni skórę. Następnie do wybranych partii ciała przykładamy specjalną głowicę, która zasysa skórę. Składa się ona z ruchomych rolek oraz komory ssącej, dzięki czemu tkanki są ugniatane oraz wałkowane, co skutkuje ich wygładzeniem i rozbiciem komórek tłuszczowych.

 

Efekty po masażu próżniowym

 

Efekty endermologii są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak zaleca się przeprowadzeniu dziesięciu, a nawet dwunastu sesji, najlepiej dwa razy w tygodniu. Tylko wtedy można uzyskać najlepsze rezultaty, a więc widoczne wysmuklenie sylwetki oraz wygładzenie skóry. Jest to również doskonała metoda przyspieszająca przemianę materii, a także usuwanie toksyn i nadmiaru płynów z organizmu. Dodatkowym atutem jest efekt terapeutyczny, a więc złagodzenia wszelkich dolegliwości bólowych mięśni, a także obrzęków.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź