fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto
BLOG

ASPASJA HAIR & SCALP” – autorski zabieg dla Twoich włosów.

Barbara Bajerska – mistrzyni fryzjerstwa przygotowała zabieg autorski dla pięknych włosów oraz dla poprawy kondycji skóry głowy.

Każdy z nas jest inny choć wiele, a nawet bardzo wiele nas łączy. Dlatego właśnie większość zabiegów, nie tylko z dziedziny fryzjerstwa uwzględnia potrzeby konkretnych grup klientów, ale my poszliśmy dalej. Stworzyliśmy zabieg, który na każdym etapie zadba o kondycję włosów konkretnej osoby.

Dlatego tak ważne będzie to,  jak Twoje włosy reagują, jak Twoje włosy są odżywione, jakiej pielęgnacji i jakiego wsparcia potrzebuje skóra właśnie Twojej głowy. Mamy wiedzę, bo pracują u nas fryzjerzy doskonale wykształceni i nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje i mamy też mistrza czyli Panią Basię Bajerską. Ponieważ jest to osoba niezwykle utalentowana i doświadczona z warsztatem, którego nie jeden może pozazdrościć. Należy do grupy czołowych, polskich stylistów fryzur. Dlatego też miejcie pewność, że zabieg autorski w Aspasji – ASPASJA HAIR & SCALP” narodził się właśnie z dbałości o naszych Klientów i Ich indywidualne potrzeby. Jego konstrukcja wywodzi się z wiedzy i doświadczenia Mistrzyni.

 

Czym jest ASPASJA HAIR & SCALP” ?

To wykonywany z najwyższą atencją hit, super regeneracja i wzmocnienie włosów oraz niebywała poprawa stanu skóry na naszych glowach. Więc na każdym etapie wykonywania zabiegu dopasowujemy go do konkretnego Klienta. Jest to schemat salonowego postępowania, który poprawia kondycję włosów i skóry głowy. W tych autorskich ramach, uwzględniających kolejność wykonania czynności, nadrzędny jest cel jaki chcemy osiągnąć czyli wzmocnienie, regeneracja włosów tak, aby były przygotowane na inne zabiegi typu, farbowanie, cięcie, ale też zapewni ochronę na jesienne i zimowe chłody. Nie zapominamy także o skórze głowy – ta, po zabiegu ASPASJA HAIR & SCALP” będzie odżywiona oraz skutecznie zregenerowana.

 

Na czym polega ASPASJA HAIR & SCALP” ?

Ponieważ to zabieg rewolucyjnej zmiany na Twojej głowie, do porządanego efektu dochodzimy w 9 krokach:

 1. krok pierwszy – oczyszczające mycie włosów i skóry głowy
 2. krok drugi –  trychologiczny peeling skóry głowy
 3. krok trzeci – pielęgnacyjne mycie włosów i skóry głowy
 4. krok czwarty – aplikacja maski na włosy (wybór rodzaju maski w zależności od kondycji włosów)
 5. krok piąty – użycie głowicy krio lub ultrzdźwiękowej z podczerwienią do wtłoczenia składników aktywnych z maski w głębokie warstwy włosów
 6. krok szósty – wypłukanie nadmiaru maski
 7. krok siódmy – aplikacja i wmasowanie serum na skórę głowy ( wybór rodzaju serum uzależniamy od potrzeb skóry głowy)
 8. krok ósmy – aplikacja na włosy OPUNTIA OIL
 9. krok dziewiąty – suszenie włosów

 

Ile to kosztuje?

Jeśli spodziewacie się wysokiej ceny za uszyty na miarę zabieg, to spójrzcie poniżej.  „Drogo” i „tanio” –  pojęcia względne, ale naszą misją jest zachwycić efektem i zatroszczyć się o Was więc ceny nie są wygórowane!

ASPASJA HAIR & SCALP”:

 1.  dla włosów krótkich kosztuje 80 zł. za godzinę
 2.  dla włosów półdługich – 100 zł. za godzinę
 3.  dla włosów długich to koszt 120 zł. za półtorej godziny.
 4. * dla włosów sięgających poniżej łopatek koszt zwiększa się o 20 zł. co 20 centymetrów.

P.S. Do każdego zabiegu sewujemy najlepszą kawę w miescie😉

Udostępnij

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.