fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Przebarwienia twarzy 

Przebarwienia twarzy mogą się pojawić w każdym wieku. Często dość trudno jest je ukryć pod makijażem, a tym bardziej się ich pozbyć. Nieestetyczny plamy można jednak zniwelować, wybierając profesjonalne zabiegi w naszym salonie urody. Warto postawić na wsparcie doświadczonych specjalistów, ponieważ walka na własną rękę i używanie nawet najlepszych kosmetyków w domowym zaciszu może nie być wystarczająca.

Przebarwienia najczęściej pojawiają się u osób, które mają ku temu predyspozycje genetyczne. Może to być jednak również pamiątką po zmianach trądzikowych, przebarwienia starcze czy toksyczne albo chemiczne. Przyczyn ich powstawania może być naprawdę wiele, podobnie jak sposobów na radzenie sobie z nimi. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa.

Skuteczne metody niwelowania przebarwień 

 

Najskuteczniejszy sposób pozbycia się przebarwień to zabiegi medycyny estetycznej. W naszym salonie dobieramy je do indywidualnych potrzeb klienta, biorąc pod uwagę przede wszystkim stan cery. Proponujemy, m.in. peelingi chemiczne oraz wodorowe, które wspaniale złuszczają martwy naskórek, dzięki czemu komórki się regenerują i wraca ich dawny koloryt. W trudnych przypadkach stosujemy również zabiegi laserowe, które przynoszą wprost spektakularne rezultaty. Najlepiej jest jednak tego typu zabiegi wykonywać w seriach, ponieważ wtedy efekty są lepsze i trwalsze. Naszym pacjentkom polecamy także skorzystanie z mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź