fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Plasma IQ

Plasma IQ to generator plazmy do nieinwazyjnych, bezpiecznych zabiegów liftingu skóry między innymi liftingu powiek.

Plasma IQ

Plasma IQ wytwarza kontrolowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia, a skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób doprowadza do sublimacji naskórka i obkurczania skóry co skutkuje uniesieniem i ujędrnieniem. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki. Podczas wykonywania procedury, urządzenie nie jest podłączone do prądu – co pozwala na stosowanie u pacjentów, u których nie są wskazane zabiegi z przepływem prądu. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone zostało w badaniach klinicznych.

Procedura zabiegu polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia Plasma IQ, każdy w odległości około 0,5mm jeden od drugiego, pozwalając zachowywać perfekcyjną plastyczność w ruchu powiek, aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkodzenia warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek. Procedura trwa około 20 minut, a punkty sublimacji o średnicy mniejszej, niż 1mm utrzymują się do tygodnia. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Drugiego i trzeciego dnia może wystąpić obrzęk okolicy poddanej zabiegowi. Po zabiegu na skórze widoczne są niewielkie strupki, które utrzymują się około 5 dni. Po tym czasie samoistnie odpadają, a skóra pozostaje lekko zaczerwieniona przez około 1-2 tygodnie. W tym okresie należy stosować kremy przyspieszające regenerację, kremy z filtrem UV oraz można używać podkładów do makijażu. Rekomendowana ilość zabiegów w serii to od 1 do 3 zabiegów co 30 – 40 dni.

Wskazania:

  • bezinwazyjny lifting powiek
  • redukcja zmarszczek wokół oczu (kurze łapki)
  • redukcja zmarszczek nad górną wargą (zmarszczki palacza)
  • redukcja zmarszczek przy uszach
  • redukcja rozstępów i blizn pooperacyjnych
  • usuwanie włókniaków
  • usuwanie naczyniaków rubinowych

Przeciwwskazania:

Zabieg nie ma przeciwwskazań ponieważ podczas wykonywania procedury urządzenie nie jest podłączone do prądu. Dlatego z technologii plazmy mogą skorzystać nawet osoby, dla których zabiegi z użyciem prądu są niewskazane. Tak więc jest to zabieg dla każdego.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź