fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Oczyszczanie wodorowe

To zabieg oczyszczający, który poprawia napięcie cery, spłyca drobne zmarszczki, a nawet niweluje przebarwienia. Oczyszczanie wodorowe opiera się na wprowadzeniu pod skórę najlżejszego oraz najmniejszego pierwiastka w przyrodzie, a więc właśnie wodoru. Jest to najlepszy sposób na walkę z wolnymi rodnikami, a więc przeciwdziałaniu postępowania procesów starzenia się cery.

 

Zabieg ma zbawienny wpływ na skórę twarzy, szyi oraz dekoltu. Widocznie poprawia jej napięcie oraz spłyca drobne zmarszczki, może nawet niwelować przebarwienia. Stosuje się go także przy trądziku, ponieważ ma właściwości łagodzące stany zapalne. Terapię wykonujemy u osób, które borykają się z problemem cery wrażliwej, naczynkowej lub mają skłonności do powstawania zanieczyszczeń. 

 

Jak często wykonywać zabieg?

 

Oczyszczanie wodorowe w naszym salonie urody jest wykonywane przy użyciu nowoczesnego sprzętu z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków. Zabieg jest bezpieczny oraz bezbolesny, a więc ma także właściwości relaksacyjne. Jest w szczególności przyjemny wiosną oraz latem, kiedy za oknem robi się coraz cieplej.

 

Nie powinno się wykonywać oczyszczania wodorowego częściej, niż co dwa tygodnie w serii zabiegów. Częstotliwość należy jednak dostosować do indywidualnych potrzeb danej osoby. 

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź