fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Makijaż permanentny

Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny daje naturalny efekt, wydobywa ukryte piękno i poprawia niedoskonałości urody.

Makijaż permanentny

Bardzo ważnym w przypadku tego zabiegu jest fakt, iż musi być wykonany przez doświadczoną linergistkę, abyś nie wyglądała nienaturalnie. Makijaż ma podkreślać urodę, a nie zmieniać Cię w kogoś innego. Dzięki makijażowi permanentnemu, nie tylko będziecie wyglądały pięknie i świeżo w każdej sytuacji, ale możecie poprawić kontur ust, zwiększyć je optycznie lub wydobyć naturalny kolor.

Istnieje możliwość subtelnego podkreślenia oczu, przez co Twoje spojrzenie będzie pełne i wyraziste. Makijaż permanentny pozwala na optyczne zagęszczenie rzęs i stworzenie efektu bardziej „otwartego oka”, poprawienie symetrii, kształtu, długość i barwy brwi, a nawet zatuszowania blizn. Możliwości jest wiele, jednak muszą być odpowiednio dobrane do typu urody. W tym celu zapraszamy do salonu Aspasja, nasza specjalistka Pani Kasia nie tylko wykona zabieg, ale również zapewni konsultacje i doradztwo na najwyższym poziomie.

W naszym salonie makijaż permanentny wykonuje pani Katarzyna Michalska.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź