fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Lipoliza iniekcyjna

Dieta oraz regularna aktywność nie są dla Ciebie wystarczające? Niekiedy zbędne kilogramy są bardzo oporne i utrzymują się przez długi czas. Lipoliza iniekcyjna jest świetnym sposobem na rozpuszczenie komórek tłuszczowych, które są trwale wydalane z organizmu człowieka. Co ważne, lipolizę stosuje się w wybranych partiach ciała, gdzie występuje uciążliwy tłuszczyk, a w szczególności na brzuchu, biodrach, pośladkach oraz udach, które w ten sposób można wspaniale wymodelować.

 

Jest to skuteczny sposób na szybką utratę centymetrów w obwodzie, a także przyspieszenie metabolizmu komórek. Skóra widocznie szybciej się regeneruje, a przy tym staje się jędrniejsza.

 

Czy lipoliza iniekcyjna jest bezpieczna?

 

Zabieg jest wykonywany w naszym salonie urody przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu z wykorzystaniem najlepszych preparatów. To wszystko sprawia, że całość przebiega w pełni bezpiecznie, a wykonanie trzech - czterech zabiegów daje widoczne rezultaty wymodelowania sylwetki w uporczywych miejscach. 

 

Warto pamiętać o tym, że po podaniu zastrzyków w określonych miejscach mogą pojawić się zaczerwienienia oraz obrzęk, a niekiedy również zasinienia. Reakcja najczęściej ustępuje już po kilku dniach. 

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź