fbpx

Wypadanie włosów

Jak wykazały ostatnie badania, co trzeci mężczyzna w wieku od 25 do 40 lat, jest już posiadaczem mniejszych lub większych zakoli. Z wiekiem obszarów, na których ubywa włosów jest znacznie więcej. Pośpiech, stres, zła dieta, palenie papierosów oraz duża ilość innych czynników wpływa na osłabienie włosów i w konsekwencji na ich wypadanie. Terapie, które oferujemy wykazują dużą skuteczność, potrafią w znacznym stopniu zahamować nadmierne wypadanie włosów. Ponadto wpływają też na ogólną poprawę ich kondycji, dzięki czemu włosy stają się mocniejsze i bardziej gęste. Jeśli zauważyłeś u siebie nadmierne wypadanie włosów – nie zwlekaj! Im wcześniej podejmiesz kurację, tym lepsze będą jej efekty.

Do przerzedzenia lub utraty włosów dochodzi w momencie, gdy zostaje zaburzona równowaga pomiędzy procesem wypadania włosów, a ich odrastaniem. Bardzo często spowodowane jest to uwarunkowaniami genetycznymi, ale przyczyną mogą być również uszkodzenia chemiczne lub mechaniczne, zaburzenia hormonalne, niedobór witamin i minerałów, nerwica, stres, przemęczenie, zła dieta, palenie papierosów oraz wiele innych. Konsultacja z specjalistą pomoże znaleźć przyczynę oraz dobrać odpowiednią metodę leczenia. Najważniejsze, w skutecznym leczeniu tego schorzenia, jest odpowiednie zdiagnozowanie i podjęcie właściwego leczenia.

Mezoterapia igłowa jest metodą sprawdzoną, wykorzystywaną w medycynie od wielu lat. Polega na wstrzyknięciu niewielkich dawek substancji leczniczej, za pomocą bardzo cienkiej igły, bezpośrednio w skórę głowy. Specjalnie przygotowane koktajle z czynnikami wzrostu, wprowadzane w okolicy mieszków włosowych, regenerują strukturę włosów, hamują proces wypadania i stymulują proces odrastania.  Zabieg mezoterapii igłowej przywraca prawidłowe mikrokrążenie, gwarantuje szybkie i widoczne efekty rewitalizacji. Wykonywany jest w salonie przez lekarza.

 

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget