fbpx

Okolice oczu

Oczy są zwierciadłem duszy człowieka, dlatego też dbanie o skórę wokół nich stało się kluczowe dla wyglądu. Świeże, pełne energii, młode spojrzenie to obecnie najbardziej pożądany efekt. Skóra pod oczami jest niezwykle delikatna, cztery razy cieńsza, niż w innym obszarze twarzy i nie posiada wyściółki tłuszczowej . Bardzo szybko pojawiają się na niej zmarszczki mimiczne, cienie, obrzęki, a z wiekiem m. in. opadające powieki. Niesystematyczna pielęgnacja, nieodpowiednie produkty, stres, przemęczenie, zła dieta, palenie papierosów czy predyspozycje genetyczne i różne choroby wpływają na powstawanie defektów w okolicach oczu. Aby zniwelować lub pozbyć się wszystkich niedoskonałości i oznak starzenia, salon urody Aspasja specjalnie dla mężczyzn przygotował zabiegi medycyny estetycznej dedykowane dla tego wrażliwego obszaru m. in.: mezoterpaię igłową, plasma IQ oraz RF.


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest to miejscowy zabieg niechirurgiczny, polegający na wtłoczeniu do wnętrza skóry właściwej, odpowiednio dobranych substancji leczniczych i odżywczych. Dzięki mezoterapii, skóra jest wyraźnie odżywiona, ujędrniona, odmłodzona i nawilżona. Zabieg stosuje się, nie tylko w celu regeneracyjnym, odmładzającym czy zmniejszenia wiotkości, ale również w terapii łysienia. Zyskał on popularność ze względu na natychmiastowo widoczne efekty, szybki czas wykonywania zabiegu, bezpieczeństwo oraz spektakularne rezultaty. Jest ona podstawą wszelkich działań z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg nie jest bolesny, przed rozpoczęciem znieczula się daną partię skóry kremem zawierającym w składzie lidokainę i prylokainę. W zależności od typu skóry, jej stanu i jakości, specjaliści w naszym salonie, dobiorą indywidualnie dla Ciebie rodzaj substancji leczniczych.


Plasma IQ

Plasma IQ jest to skuteczne i proste urządzenie do wykonywania bezinwazyjnego liftingu powiek. Jego działanie oparte jest na wykorzystaniu mikrowiązek plazmy w obrębie naskórka, bez uszkodzenia skóry. Dzięki temu zabiegowi pozbędziesz się oznak starzenia, zyskasz młodszy wygląd i świeże spojrzenie. Efekt jest widoczny natychmiast i już po pierwszym zabiegu, utrzymuje się od 2 do 4 lat.


RF

RF to fale radiowe wykorzystywane do natychmiastowego liftingu twarzy i ciała. Zabieg polega na podgrzaniu włókien kolagenowych w skórze co powoduje ich obkurczenie i skręcanie, a w rezultacie napięcie skóry. Dzięki terapii RF odzyskujesz młody wygląd bez skalpela i bólu. Fale radiowe RF zaliczane są do zabiegów przyjemnych i relaksujących.

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget