Okolice oczu

Oczy są zwierciadłem duszy człowieka, dlatego też dbanie o skórę wokół nich stało się kluczowe dla wyglądu. Świeże, pełne energii, młode spojrzenie to obecnie najbardziej pożądany efekt. Skóra pod oczami jest niezwykle delikatna, cztery razy cieńsza, niż w innym obszarze twarzy i nie posiada wyściółki tłuszczowej . Bardzo szybko pojawiają się na niej zmarszczki mimiczne, cienie, obrzęki, a z wiekiem m. in. opadające powieki. Niesystematyczna pielęgnacja, nieodpowiednie produkty, stres, przemęczenie, zła dieta, palenie papierosów czy predyspozycje genetyczne i różne choroby wpływają na powstawanie defektów w okolicach oczu. Aby zniwelować lub pozbyć się wszystkich niedoskonałości i oznak starzenia, salon urody Aspasja specjalnie dla mężczyzn przygotował zabiegi medycyny estetycznej dedykowane dla tego wrażliwego obszaru m. in.: mezoterpaię igłową, osocze bogatopłytkowe , plasma IQ oraz RF.


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest to miejscowy zabieg niechirurgiczny, polegający na wtłoczeniu do wnętrza skóry właściwej, odpowiednio dobranych substancji leczniczych i odżywczych. Dzięki mezoterapii, skóra jest wyraźnie odżywiona, ujędrniona, odmłodzona i nawilżona. Zabieg stosuje się, nie tylko w celu regeneracyjnym, odmładzającym czy zmniejszenia wiotkości, ale również w terapii łysienia. Zyskał on popularność ze względu na natychmiastowo widoczne efekty, szybki czas wykonywania zabiegu, bezpieczeństwo oraz spektakularne rezultaty. Jest ona podstawą wszelkich działań z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg nie jest bolesny, przed rozpoczęciem znieczula się daną partię skóry kremem zawierającym w składzie lidokainę i prylokainę. W zależności od typu skóry, jej stanu i jakości, specjaliści w naszym salonie, dobiorą indywidualnie dla Ciebie rodzaj substancji leczniczych.


Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to substancja otrzymywana z krwi pacjenta. Wykorzystujemy ją do wygładzania blizn, usuwania worków i cieni pod oczami, ujędrniania, nawilżania i odżywiania skóry, a także poprawy jej kolorytu. Zabieg rozpoczynamy od pobrania krwi, jej odwirowania i uzyskania osocza z aktywnymi trombocytami, niezwykle ważnymi dla regeneracji komórek skóry. Otrzymany w ten sposób preparat zawiera czynniki wzrostu, które m. in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA oraz pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Następnie preparat wprowadzany jest do tkanek za pomocą mezoterapii. Ponieważ wszystkie elementy składowe otrzymywane w PRP są pochodzenia autologicznego, ryzyko powstania miejscowej reakcji immunologicznej, nietolerancji czy alergii jest wykluczone. Proces odbudowy tkanek rozpoczyna się już po 48 godzinach od zakończenia zabiegu, a efekty utrzymują się od 6-12 miesięcy.


Plasma IQ

Plasma IQ jest to skuteczne i proste urządzenie do wykonywania bezinwazyjnego liftingu powiek. Jego działanie oparte jest na wykorzystaniu mikrowiązek plazmy w obrębie naskórka, bez uszkodzenia skóry. Dzięki temu zabiegowi pozbędziesz się oznak starzenia, zyskasz młodszy wygląd i świeże spojrzenie. Efekt jest widoczny natychmiast i już po pierwszym zabiegu, utrzymuje się od 2 do 4 lat.


RF

RF to fale radiowe wykorzystywane do natychmiastowego liftingu twarzy i ciała. Zabieg polega na podgrzaniu włókien kolagenowych w skórze co powoduje ich obkurczenie i skręcanie, a w rezultacie napięcie skóry. Dzięki terapii RF odzyskujesz młody wygląd bez skalpela i bólu. Fale radiowe RF zaliczane są do zabiegów przyjemnych i relaksujących.

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget