fbpx

Wypadanie włosów

Obecnie wielu mężczyzn doświadcza problemu utraty włosów. Pośpiech, stres, zła dieta, palenie papierosów oraz duża ilość innych czynników wpływa na osłabienie włosów i w konsekwencji na ich wypadanie. Oprócz zaleceniem zmiany negatywnych nawyków, proponujemy terapie takiej jak mezoterapia igłowa skóry głowy oraz kuracje ampułkowe i kosmetyki wspierające zabiegi. Nasi doświadczeni fryzjerzy oraz lekarz, podczas wizyty w salonie, dobiorą indywidualną metodę, dzięki której pozbędziesz się problemu. Poprzez zabiegi wykonywanym w salonie Aspasja odzyskasz piękne i zadbane włosy, a skóra głowy będzie odżywiona i zdrowa.


Najczęstsze przyczyny wypadania włosów

Do przerzedzenia lub utraty włosów dochodzi w momencie, gdy zostaje zaburzona równowaga pomiędzy procesem wypadania włosów, a ich odrastaniem. Bardzo często spowodowane jest to uwarunkowaniami genetycznymi, ale przyczyną mogą być również uszkodzenia chemiczne lub mechaniczne, zaburzenia hormonalne, niedobór witamin i minerałów, nerwica, stres, przemęczenie, zła dieta, palenie papierosów oraz wiele innych. Konsultacja z specjalistą pomoże znaleźć przyczynę oraz dobrać odpowiednią metodę leczenia. Najważniejsze, w skutecznym leczeniu tego schorzenia, jest odpowiednie zdiagnozowanie i podjęcie właściwego leczenia.


Kuracja ampułkowa

Jedną z terapii wykonywanych w salonie Aspasja jest intensywna kuracja ampułkowa Dualsenses i Kerasilk, zapobiegająca wypadaniu włosów. Polega ona na aplikacji na skórę głowy, ampułki Dualsenses lub Kerasilk oraz wykonaniu intensywnego masażu. Aktywne składniki zawarte w preparatach przenikają do wewnątrz, przez co wzmacniają wiązania włosów, pogrubiają je i przeciwdziałają wypadaniu. Cebulki włosów stają się silne, a główne składniki, Procapil i T-flavanone, chronią je przed osłabieniem. Dzięki tej wysoko efektywnej terapii, Twoje włosy staną się widocznie mocniejsze, odżywione, a przede wszystkim przestaną wypadać. Zabieg wykonywany jest przez profesjonalnych fryzjerów.


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest metodą sprawdzoną, wykorzystywaną w medycynie od wielu lat. Polega na wstrzyknięciu niewielkich dawek substancji leczniczej, za pomocą bardzo cienkiej igły, bezpośrednio w skórę głowy. Specjalnie przygotowane koktajle z czynnikami wzrostu, wprowadzane w okolicy mieszków włosowych, regenerują strukturę włosów, hamują proces wypadania i stymulują proces odrastania. Zabieg mezoterapii igłowej przywraca prawidłowe mikrokrążenie, gwarantuje szybkie i widoczne efekty rewitalizacji. Wykonywany jest w salonie przez lekarza.

 

Cennik

włosy krótkie włosy średnie włosy długie

Dualsenses Scalp Specjalist zabieg
w skład usługi wchodzi: mycie włosów, aplikacja i wmasowanie ampułki, suszenie.

35 PLN

35 PLN

35 PLN

Kerasilk Intensive Anti-Hairloss Treatment
8 zabiegów przeciw wypadaniu włosów

346 PLN

346 PLN

346 PLN

Mezoterapia igłowa

250-800 PLN

250-800 PLN

250-800 PLN

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget