fbpx

Okolice oczu

Oczy są zwierciadłem duszy człowieka, dlatego też dbanie o skórę wokół nich stało się kluczowe dla wyglądu. Świeże, pełne energii, młode spojrzenie to obecnie najbardziej pożądany efekt. Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna, cztery razy cieńsza, niż w innym obszarze twarzy i nie posiada wyściółki tłuszczowej . Bardzo szybko pojawiają się na niej zmarszczki mimiczne, kurze łapki, przebarwienia, cienie, obrzęki, a z wiekiem m. in. opadające powieki. Wiele z nas ma również problem z tzw. sińcami i workami pod oczami, które zmniejszają estetykę naszego wyglądu. Także, niesystematyczna pielęgnacja lub nieodpowiednie produkty działają niekorzystnie i mogą powodować podrażnienia tego wrażliwego obszaru. Czynniki atmosferyczne takie jak ostre słońce, mróz i wiatr wpływają negatywnie na skórę w okolicach oczu. Aby zniwelować niedoskonałości i oznaki starzenia, salon urody Aspasja przygotował dedykowane zabiegi na okolice oczu.


Plasma IQ

Plasma IQ to generator plazmy do nieinwazyjnych, bezpiecznych zabiegów liftingu powiek oraz redukcji zmarszczek wokół oczu tzw. kurzych łapek . Plasma IQ wytwarza kontrolowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia, a skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób doprowadza do sublimacji naskórka i obkurczania skóry co skutkuje uniesieniem i ujędrnieniem.

Zobacz więcej


Endermolift okolic oczu

Endermolift okolic oczu jest to nieinwazyjny zabieg głowicą ergolift, z wykorzystaniem technologi MPF. Podczas zabiegu stymulowana jest powierzchnia skóry w sposób, który pobudza wewnętrzne komórki, fibroplasty, do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu uzyskujemy szybki efekt odmłodzenia i metamorfozę skóry. Staje się ona ujędrniona, widocznie wygładzona, rozjaśniona.

Zobacz więcej


Zabiegi z kolagenem i kwasem hialuronowym.

W zależności od potrzeb i kondycji skóry w salonie urody Aspasja proponujemy zabieg z użyciem kolagenu lub kwasu hialuronowego. Wskazaniem do wykonania zabiegu są cienie pod oczami, obrzęk, zmarszczki, utrata jędrności i przebarwienia. Efekty po użyciu kolagenu i kwasu hialuronowego to spłycenie drobnych zmarszczek, nawilżenie, rozjaśnienie skóry.

Zobacz więcej


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem na okolice oczu i nie tylko. Polega ona na wstrzyknięciu pod skórę niewielkiej ilości substancji leczniczych. Jest zabiegiem z grupy minimalnie inwazyjnych, bezpiecznych i zapewniających uzyskanie wymarzonego efektu. Rezultaty osiągnięte, przy wykonywaniu zabiegu mezoterapii, są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie. Dzięki niemu bez trudu pozbędziesz się zmarszczek, cieni pod oczami czy obrzęku.

Zobacz więcej


Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa, zwana inaczej jadem kiełbasianym, to obecnie dobrze znana i popularna substancja pochodzenia naturalnego, wykorzystywana w kosmetyce. Jest to najsilniejsza toksyna, stosowana w kosmetologi i medycynie estetycznej, ale używana w niskich dawkach i wykonywana przez specjalistę uznana została w pełni bezpieczną i dającą spektakularne rezultaty Zabieg z jej wykorzystaniem stosuje się w profilaktyce starzenia skóry. Dzięki niemu zmarszczki są wygładzone,a skóra wyraźnie odmłodzona.

Zobacz więcej

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget