Naczynka/Rumień

Popękane naczynka czy rumień to problem powszechny u kobiet, jak i u mężczyzn. Objawiają się w postaci czerwonych plam na twarzy oraz widocznych fioletowych lub sinych żyłek, czyli pękających naczyń. Powodem ich występowania są m. in.: nieprawidłowa pielęgnacja, narażenie na szkodliwe czynniki środowiskowe, zaburzenia hormonalne lub krążenia, nadciśnienie, nadwaga, a nawet nieprawidłowa dieta. Dla skutecznej terapii ważna jest profilaktyka i prawidłowa pielęgnacja po zabiegu. W salonie urody Aspasja w trakcie konsultacji kosmetologicznej dobierzemy właściwy sposób postępowania. Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem pulsacyjnego światła Lasera VPL i Plasma IQ, które dobieramy pod względem średnicy, koloru i głębokości naczynek oraz obszaru zmian.

Naczynka na twarzy, zwane inaczej teleangiektazją, są to trwale rozszerzone i prześwitujące przez skórę naczynia krwionośne. Występują w kolorze czerwonym, ale zdarzają się też te o zabarwieniu fioletowym czy sinym. Mogą pojawiać się w formie pojedynczej linii, w kilku punktach na twarzy, albo tworzyć obszerną sieć naczynek. Widoczne, rozszerzone naczynka mogą być defektem wrodzonym lub spowodowanym długotrwałym zażywaniem steroidów, nadmierną ekspozycją na słońce, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (wiatr, wysoka wilgotność powietrza). Zabiegiem sprawdzającym się w niwelowaniu i usuwaniu widocznych naczynek jest zabieg laserem VPL.

Zobacz więcej


Rumień na twarzy to zaczerwienienie, widoczne najczęściej na policzkach, ale może obejmować również brodę, nos i czoło. Występuje z powodu nadmiernego poszerzenia naczynek krwionośnych, które ściśle do siebie przylegają, dając w ten sposób obraz jednolitego rumienia i zaczerwienionego rozlanego obszaru. W przypadku braku leczenia i właściwej profilaktyki, stan ten może przeobrazić się w postać z wieloma krostkami i grudkami. Do jego leczenia i usunięcia stosujemy terapie z użyciem światła pulsacyjnego lasera VPL.

Zobacz więcej

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget