fbpx

ZABIEGI NA TWARZ

Skóra twarzy zdradza wszystkie Twoje sekrety. Niestety tak jak na dłoniach, tak też na skórze twarzy, szyi i dekoltu widać oznaki starzenia i negatywny wpływ zanieczyszczeń środowiskowych. To w jaki sposób wygląda Twoja skóra na twarzy w dużej mierze jest odzwierciedleniem tego jak o nią dbasz i czy stosujesz odpowiednie dla Ciebie zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyki. Zadbana i zdrowa skóra twarzy jest podstawą dobrego wyglądu i zapewnia lepsze samopoczucie i większą pewność siebie.

 

Obecnie żyjemy w ekspresowym tempie, w ciągłym biegu, stresie, niewyspaniu, przemęczeniu i jesteśmy poddawani szkodliwemu działaniu środowiska, dlatego też skóra twarzy, szyi i dekoltu wymaga szczególnej pielęgnacji. W salonie urody Aspasja proponujemy szeroką gamę zabiegów na twarz. Nasi specjaliści dobiorą dedykowane dla Twojej cery i problemów zabiegi oraz kosmetyki do domowej pielęgnacji. Celem jest przywrócenie świeżości, witalności skórze i jej zdrowy, młody wygląd. Stosujemy preparaty nowej generacji, a wykonywane przez nas zabiegi oparte są na innowacyjnych technologiach. Korzystając z oferty salonu Aspasja będziesz mogła cieszyć się pięknym, zdrowym i młodym wyglądem.

 

Aby zapewnić prawidłowe napięcie, rozjaśnienie, odżywienie i oczyszczenie skóry oraz ukryć oznaki starzenia proponujemy m. in. zabiegi: oczyszczające, nawilżające i ujędrniające, na okolice oczu, dla cery naczynkowej i z rumieniem, niwelujące i redukujące przebarwienia, peelingujące, mezoterapii oraz wiele innych zabiegów, dobieranych indywidualnie. Powyższe są zabiegami nieinwazyjnymi, które dają widoczne i długotrwałe efekty. W naszej ofercie znajdziesz, również te z zakresu medycyny estetycznej, dające natychmiastowe efekty.

 

W salonie Aspasja masz możliwość zakupienia kosmetyków do domowej pielęgnacji, które w połączeniu z zabiegami w salonie, zapewnią Ci spektakularne i widoczne efekty. Polecamy produkty takich marek jak Thalgo. Filorga, Purles, Klapp W wyborze najlepszego dla Ciebie produktu pomogą Ci nasi specjaliści.

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget