fbpx

ZABIEGI NA CIAŁO

Właściwa kondycja w której utrzymujemy nasze ciało jest kluczowa dla dobrego samopoczucia, tego fizycznego jak i psychicznego. Dlatego też, w ofercie salonu Aspasja znajdują się zabiegi kosmetyczne i z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane z użyciem naturalnych produktów farmakologicznych, kosmetyków najwyższej jakości, maszyn i urządzeń wykorzystujących najnowsze technologie, posiadających certyfikat i pełne badania kliniczne .

 

Nasz zespół specjalistów regularnie uczestniczy w szkoleniach i międzynarodowych kongresach oraz targach, co umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie i zgodnych z obecnie panującymi trendami. Wykonujemy skuteczne zabiegi modelujące i pielęgnując sylwetkę, terapie, które przywracają dobry stan skóry po ciąży i utraconej wadze. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i kwalifikacje, aby zaoferować Ci wymarzoną sylwetkę, relaks, dobre samopoczucie i zwiększyć Twoją pewność siebie.

 

W salonie urody Aspasja proponujemy m.in.:

 

– zabieg endermologi – jest to masaż próżniowym urządzeniem ENDERMOLOGIA INTEGRAL II stosowany w celu ujędrniania ciała, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz jako forma relaksu i wypoczynku.

 

– zabieg kriolipolizy – jest to terapia polegająca na miejscowym zamrażaniu tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia CoolTech. Wykonywana jest w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

 

– zabieg mezoterapia igłowej – polega na podaniu poprzez iniekcję niewielkiej ilości substancji leczniczych. Wykonywany jest w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

 

– zabieg lipolizy iniekcyjnej – jest to zabieg nieinwazyjnej redukcji tłuszczu z wybranych obszarów ciała poprzez podanie podskórne preparatu rozpuszcającego tłuszcz, między innymi fosfatydylocholiny. Dzięki niemu pozbędziesz się boczków i fałdek odpornych na diety i wymodelujesz sylwetkę.

 

– terpaia mikroigłowa Therma Lipo III –to bipolarny system fal radiowych do bezbolesnych, bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów dla ciała w celu jego wymodelowania, ujędrnienia, pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu.

 

– zabieg depilacji laserowej – wykonywany najnowszym i najszybszym laserem diodowym dostępnym obecnie na rynku – Light Sheer Desire XC. Celem zabiegu jest trwałe usunięcie owłosienia z wybranych obszarów, abyś była gotowa na każdą sytuację!

 

Podstawą każdego zabiegu jest konsultacja z kosmetologiem.

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget