Okolice oczu

Oczy są zwierciadłem duszy człowieka, dlatego też dbanie o skórę wokół nich stało się kluczowe dla wyglądu. Świeże, pełne energii, młode spojrzenie to obecnie najbardziej pożądany efekt. Skóra pod oczami jest niezwykle delikatna, cztery razy cieńsza, niż w innym obszarze twarzy i nie posiada wyściółki tłuszczowej . Bardzo szybko pojawiają się na niej zmarszczki mimiczne, kurze łapki, przebarwienia, cienie, obrzęki, a z wiekiem m.in. opadające powieki. Wiele z nas ma również problem z tzw. sińcami i workami pod oczami, które zmniejszają estetykę naszego wyglądu. Niesystematyczna pielęgnacja, nieodpowiednie produkty, stres, przemęczenie, zła dieta, palenie papierosów czy predyspozycje genetyczne i różne choroby wpływają na powstawanie defektów w okolicach oczu. Aby zniwelować lub pozbyć się wszystkich niedoskonałości i oznak starzenia, salon urody Aspasja przygotował zabiegi medycyny estetycznej dedykowane dla tego wrażliwego obszaru m. in.: osocze bogatopłytkowe , mezoterapia igłowa, endermolifting, PlasmaIQ.


Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to substancja otrzymywana z krwi pacjenta. Wykorzystujemy ją do wygładzania blizn, usuwania worków i cieni pod oczami, ujędrniania, nawilżania i odżywiania skóry, a także poprawy jej kolorytu. Zabieg rozpoczynamy od pobrania krwi, jej odwirowania i uzyskania osocza z aktywnymi trombocytami, niezwykle ważnymi dla regeneracji komórek skóry. Otrzymany w ten sposób preparat zawiera czynniki wzrostu, które m. in. stymulują namnażanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA oraz pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Następnie preparat wprowadzany jest do tkanek techniką mezoterapii. Ponieważ wszystkie elementy składowe otrzymywane w PRP są pochodzenia autologicznego, ryzyko powstania miejscowej reakcji immunologicznej, nietolerancji czy alergii jest wykluczone. Choć zabieg nie jest bardzo bolesny, to można zastosować znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Proces odbudowy tkanek rozpoczyna się już po 48 godzinach od zakończenia zabiegu. Pierwsze rezultaty zauważalne są po około 14 dniach. Efekty utrzymują się od 6-12 miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji, stylu życia, a także stosowanych bezpośrednio po zabiegu procesów pielęgnacyjnych skóry.


Endermolift

Endermolift okolic oczu jest to nieinwazyjny zabieg głowicą ergolift, z wykorzystaniem technologi MPF. Podczas zabiegu stymulowana jest powierzchnia skóry w sposób, który pobudza wewnętrzne komórki i fibroplasty, do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu uzyskujemy szybki efekt odmłodzenia i metamorfozę skóry. Staje się ona ujędrniona, widocznie wygładzona, rozjaśniona, bez obrzęku i cieni pod oczami. Urządzenie to jest przeznaczone nie tylko do skóry w okolicach oczu, ale również twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wymodelować owal twarzy, ujędrnić wybrany obszar skóry, zredukować zmarszczki, zmniejszyć lub zlikwidować podwójny podbródek, pozbyć się obrzęków, przebarwień. Pierwsze efekty są widoczne już po jednym zabiegu, jednak zaleca się wykonanie serii, aby uzyskać rezultat, który pozostanie z Tobą na długo.


Plasma IQ

Zabieg z wykorzystaniem plazmy służy do bezinwazyjnego liftingu powiek i drobnych zmarszczek. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone zostało w badaniach klinicznych. Plasma IQ wytwarza kontrolowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazdów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia, a skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób doprowadza do sublimacji naskórka i obkurczania skóry co skutkuje uniesieniem. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget