fbpx

Konsultacje z lekarzem

Konsultacja z lekarzem poprzedza, każdy wykonany zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Podczas rozmowy z pacjentem dowiadujemy się jakich efektów oczekuje oraz diagnozujemy występujący problem. Tylko takie podejście jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa, a także zapewnia osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanego i jednego z najbardziej doświadczonego chirurgów plastycznych w Polsce – dr Macieja Charazińskiego.

Dr Maciej Charaziński jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcji oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery. Swoje doświadczenie nabywał m. in. w Klinice Chirurgi Plastycznej dr Andrzeha Sankowskiego oraz Klinice Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie, a także Klinice Chirurgii Plastycznej – Uni Klinik, gdzie był dyrektorem medycznym i szefem zespołu medycznego. Jest autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej.

Dwudziestoletnie doświadczenie, perfekcyjne podejście do wykonywanego zawodu oraz pasja są powodem dla którego tysiące Polek obdarzyło go zaufaniem i skorzystało z zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

W salonie urody Aspasja dr Maciej Charaziński będzie wykonywał zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, głównie wypełniania kwasem hialuronowy, modelowania twarzy i usuwania zmarszczek przy użyciu botoksu. Dr Maciej Charaziński przeprowadził do tej pory kilka tysięcy zabiegów tego rodzaju na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu z salonem urody Aspasja w celu umówienia konsultacji. Otrzymasz informacje i porady co i w jaki sposób leczyć i zmienić, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Dzięki temu na nowo poczujesz się piękna, a Twoja samoocena poszybuje do góry, gwarantując sukces w każdej dziedzinie życia.

 

Cennik

Cena

Konsultacja

100 PLN

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget