fbpx

Prostowanie włosów

Prostowanie włosów jest jednym z częstszych zabiegów fryzjerskich wykonywanych, zarówno w salonie jak i domowym zaciszu. Wiele kobiet, których włosy kręcą się lub puszą, aby ujarzmić niesforne kosmyki, poddają je prostowaniu. W salonie Aspasja wykonujemy dwa rodzaje tej usługi, które zapewnią Ci proste i gładkie włosy o jakich marzyłaś.


Prostowanie „na szczotce”

Metoda prostowania włosów „na szczotce” jest znana i stosowana już kilkadziesiąt lat. Do jej wykonania używamy grubej, okrągłej szczotki oraz suszarki o silnym strumieniu powietrza. Dla spotęgowania efektu, włosy dodatkowo wygładzane są przy użyciu prostownicy. To niepozorne urządzenie,bardzo ułatwia codzienną stylizację. Nowoczesne prostownice zaopatrzone w płytkę teflonową lub nano-tytanową czy z powłoką turmalinowo-ceramiczną oraz z funkcją jonizacji nie uszkadzają włosów, a także zapobiegają ich elektryzowaniu. Jednak należy bezwzględnie pamiętać o zabezpieczeniu włosów odpowiednimi kosmetykami chroniącymi je, przed działaniem wysokiej temperatury. Podczas wizyty w salonie Aspasja, zapytaj o profesjonalne kosmetyki ochronne.


Prostowanie keratynowe

Zabieg ten charakteryzuje się długotrwałym efektem, gdyż utrzymuje się od 3 do 5 miesięcy. Jego główną zaletą, poza efektem prostych włosów, jest ich intensywne odżywienie, wygładzenie oraz odbudowa struktury włosa. W trakcie wykonywania zabiegu aplikowana jest keratyna, która stanowi naturalny budulec włosów. Stosowany preparat keratynowy zawiera, również antyoksydanty, witaminy, ekstrakty z roślin i kwasy tłuszczowe, co zapewnia twoim włosom nawilżenie oraz ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Po zabiegu keratynowego prostowania, domowa stylizacja nie jest wyzwaniem i nie stanowi żadnego problemu. Zaleca się używanie do pielęgnacji domowej kosmetyków z serii keratynowej, co w znacznym stopniu przedłuża to efekty zabiegu.

 

Cennik

wł. krótkie wł. pół długie wł. długie

Keratynowe prostowanie włosów

385 PLN

440 PLN

570 PLN

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget