fbpx

Koloryzacja

Usługa koloryzacji to obszar nieograniczonych możliwości. Kreatywni i świetnie przygotowani technicznie fryzjerzy, pracujący w salonie Aspasja dobiorą niepowtarzalny kolor, indywidualnie dla Ciebie. Do pracy wykorzystujemy wyłącznie kosmetyki renomowanych marek, wysokiej jakości, które są na bieżąco aktualizowane o nowe kolekcje. Oferujemy m.in. wykonanie takich zabiegów jak: ombre, sombre, baleyage, refleksy, tonowanie, krycie i tuszowanie siwych włosów


Colorance

W salonie Aspasja podczas zabiegów koloryzacji dbamy nie tylko o intensywny i trwały kolor, ale przede wszystkim o ochronę i odżywienie włosów, dlatego też pracujemy z produktami Colorance , Colorance cover plus oraz Colorance express toning. Są to demi-permanentne farby, bez amoniaku, o neutralnym Ph, z technologią Intralipid. Chroni ona włosy i efektywnie regeneruje ich strukturę podczas farbowania, poprzez uzupełnienie poziomu lipidów. Uzyskujemy świeży, żywy i bardziej intensywny kolor. Farby z serii Colorance polecamy przy zabiegu mającym na celu: uwydatnienie naturalnych tonów, odświeżenie bazy koloru włosów farbowanych, pokrycie siwizny do 50% lub uzyskaniu modnego i pełnego wyrazu odcienia.


Elumen

Wyjątkowa farba rozświetlająca włosy od wewnątrz, bez zawartości amoniaku i oksydacji. Umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów kolorystycznych, takich jak wyraziste, lśniące, subtelne blondy, głębokie brązy, ciepłe złoto i niepowtarzalne jaskrawe czerwienie, a także fiolety, pomarańcze, róż, morski, zieleń czy chaber. Jednocześnie Elumen zapewnia blask i połysk, niewiarygodną trwałość i zdrowy wygląd włosów. Wszystko to dzięki magnetycznemu efektowi, polegającemu na wciąganiu intensywnego pigmentu do wnętrza włosa i jego trwałe zakotwiczenie, przez co uzyskujemy wyrazisty i długotrwały kolor. Natomiast poprzez zawarty w Elumen efekt naprawczy, porowate miejsca we wnętrzu włosa są wypełniane, uszkodzona struktura naprawiana, co w efekcie końcowym gwarantuje perfekcyjne odbijanie się światła, czyli lśniące włosy, pełne blasku.


Topchik

Topchik zapewnia 100% pokrycia siwych włosów w pełnym asortymencie kolorystycznym oraz ich ochronę podczas zabiegu. Jest to gwarantowane opatentowaną technologią koenzymów i delikatnie kremowym lotonem z Intralipid. Do wyboru jest pełna paleta barw przez klasyczne odcienie, barwy chłodne i ciepłe, aż po intensywne i wielowymiarowe kolory pełne blasku. Topchik dostarcza jednolite, równomierne i trwałe pokrycie, od nasady po same końce włosów.


Rozjaśniacze

Rozjaśniacze jakich używamy w salonie Aspasja to Oxycurl oraz Silklift. Są to wysokiej klasy produkty, które posiadają właściwości dekoloryzujące, ale przede wszystkich ochronne, podczas zabiegu rozjaśniania. Wyposażono je w system pozwalający uniknąć żółtego efektu (anti-yellow), a także specjalnie utworzono serię dla czystych, ciepłych lub chłodnych odcieni blondu – SilkLift Control beige i asch.


Pielęgnacja podczas koloryzacji

Zdrowe i zadbane włosy to podstawa, dlatego też dla dodatkowej ochrony Twoich włosów, podczas koloryzacji, używamy Bondpro+. Jest to innowacyjny produkt nowej generacji, który wzmacnia włókna włosów, podtrzymuje trwałość zawartych w nich wiązań i tym samy zapobiega łamaniu. Włosy są mocne i głęboko ożywione, a wszystko to dzięki zaawansowanej recepturze aminokwasów, nawilżającego pantenolu i kationowych polimerów. Bondpro+ chroni włosy przed uszkodzeniami, jednocześnie nie wpływając na efekt kolorystyczny zabiegu.

 

Cennik

wł. krótkie wł. pół długie wł. długie

Farbowanie + strzyzenie + stylizacja

Od 140 PLN

Od 170 PLN

Od 190 PLN

Rozjaśnianie + strzyzenie + stylizacja

Od 140 PLN

Od 170 PLN

Od 190 PLN

Baleyage + strzyzenie + stylizacja

Od 160 PLN

Od 185 PLN

Od 220 PLN

Ombre/sombre + strzyzenie + stylizacja

Od 185 PLN

Od 220 PLN

Od 260 PLN

Elumen

Od 110 PLN

Od 170 PLN

Od 300 PLN

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget