fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Przedłużanie włosów 

Marzysz o pięknych, długich oraz gęstych puklach? Przedłużanie włosów może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. W salonie przeprowadzamy w pełni bezpieczny, nieinwazyjny zabieg, który nie niszczy naturalnych kosmyków, za to je zagęszcza oraz przedłuża. Robimy to w taki sposób, aby sztuczne włosy były praktycznie niemożliwe do odróżnienia, dzięki czemu efekt jest wprost spektakularny. 

Jest to metoda polecana przede wszystkim osobom, które borykają się z problemem włosów cienkich, rzadkich i pozbawionych objętości. Warto ją stosować nie tylko od święta, ale również na co dzień, ponieważ to najlepszy sposób na poprawę własnego samopoczucia.

Jak długo utrzymuje się efekt?

W zależności od metody, jaką zastosujemy, efekt będzie się utrzymywał od pięciu do siedmiu tygodni. Wszystko zależy również od Twoich indywidualnych predyspozycji, a więc szybkości wzrostu kosmyków. Dopinki obniżają się razem ze wzrostem naturalnych włosów, co oznacza, że musimy je regularnie podciągać. 

Jeżeli chcesz postawić na przedłużenie i zagęszczenie włosów tylko jednorazowo, na wyjątkową okazję, możesz postawić na metodę clip in. Nie jest ona trwała, ponieważ klipsy należy zdjąć przed snem. Jest to jednak dobry wybór dla pań, które chcą przedłużyć włosy, np. na własny ślub. 

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź