fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Ombre na włosach

Przyszła pora na zmianę fryzury? Ombre na włosach od długiego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest to koloryzacja, która pozwala na uzyskanie wyrazistego efektu odświeżenia, a nawet całkowitej odmiany wizerunku. To metoda, która jest stylowa, a przy tym bardzo wygodna, ponieważ brak odrostu sprawia, że konkretna osoba nie musi regularnie chodzić do fryzjera. Ombre to koloryzacja, w której część włosów jest rozjaśniona, a kosmyki u nasady pozostają ciemne. 

 

Sombre to z kolei koloryzacja nieco delikatniejsza, która pozwala uzyskać jeszcze delikatniejszy efekt. Tak naprawdę ombre oraz sombre można zastosować w dowolnej kolorystyce, jednak najczęściej są to chłodne blondy.

 

Sombre czy ombre? 

 

W przypadku ombre mamy do czynienia ze sporą różnicą w przejściu pomiędzy kolorem u nasady, a także na końcach włosów. Dla pań, które wcześniej się nie farbowały może to być zbyt wyrazisty efekt, ponieważ w tym przypadku bardzo często brązy są łączone z jasnymi blondami. Alternatywą jest sombre, które jest znacznie delikatniejsze i najczęściej kolory nie różnią się od siebie więcej niż o jeden ton. Daje to bardziej naturalny efekt. 

 

Warto podkreślić, że obie koloryzacje najlepiej sprawdzają się w przypadku brunetek oraz szatynek, ponieważ ich naturalny kolor jest kontrastem dla farbowanych kosmyków. 

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź