fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

Twoja fryzura nieustannie się puszy i trudno ją ujarzmić? A może masz już dość loków i fal wokół twarzy? Keratynowe prostowanie włosów jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które chcą uzyskać gładką taflę zdrowych i mocnych kosmyków. Jest to zabieg, który nie tylko daje świetne efekty wizualne, ale przede wszystkim odżywia, wzmacnia i regeneruje pukle, dając lśniącą i zdrową czuprynę nawet na kilka miesięcy. A wszystko, dzięki keratynie, czyli białku, które jest naturalnym budulcem włosów. Jest ona wprowadzana do kosmyków pod wpływem wysokiej temperatury, przez co uzupełnia ubytki w ich strukturze, a także zamyka łuski. 

 

Efekty keratynowego prostowania włosów

 

W naszym salonie urody do keratynowego prostowania wykorzystujemy jedynie najlepsze kosmetyki. Dzięki temu efekty są bardzo trwałe. Klientki wychodzą od nas z gładkimi, lśniącymi oraz sprężystymi włosami, od których trudno oderwać wzrok. 


Rezultaty mogą utrzymywać się od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji konkretnej osoby, a przede wszystkim czy stosuje się do zaleceń i odpowiednio dba o czuprynę w domowym zaciszu. Oczywiście w razie potrzeby zabieg można z powodzeniem powtórzyć. 

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź