fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Dłonie i stopy

Dłonie to nasze osobiste narzędzie do funkcjonowania, stopy zaś codziennie noszą nas niezliczone kilometry. Nie myślimy o nich w ten sposób - prawda?
Dolegliwości takie jak: suchość, szorstkość, kruche paznokcie, bolące stopy, odciski i inne, można niwelować lub całkowicie pozbyć dzięki dedykowanym zabiegom dla dłoni czy stóp. Polecamy Państwu różnego rodzaju zabiegi manicure i pedicure również podologiczny, a także dobrze znaną stylizację hybrydową, klasyczną i naprawczą dla paznokci oraz zabiegi dla poprawy kondycji skóry dłoni i stóp.
manicure

Manicure

Nie od dziś wiadomo, że naszą wizytówką są zadbane dłonie. Codziennie pokazujemy je w wielu zwyczajnych sytuacjach i mogłoby się wydawać, że nikt nie zwraca na nie uwagi. Nic bardziej mylnego! Każdy z nas chce aby dłonie i paznokcie były gładkie, aksamitne, lśniące i nie zdradzały naszego wieku.

Pedicure

Pedicure kosmetyczny to zabieg w podstawowej formie, podczas którego stopy są poddane kąpieli. Nadmiar naskórka usuwany jest przy pomocy specjalnej frezarki, a paznokcie skracane i opiłowywania w celu uzyskania preferowanego kształtu. Po odsunięciu i wycięciu skórek, wykonywany jest peeling, następnie malowane są paznokcie lakierem klasycznym lub hybrydowym, a etapem wykończeniowym jest wmasowanie kremu na stopy.

pedicure
podologia

Podologia

Pedicure podologiczny jest zabiegiem leczniczo – pielęgnacyjnym zarówno dla zdrowych, jak i ze zmianami, typu pękające pięty, modzele czy odciski. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzany jest dokładny wywiad w celu poznania stanu zdrowia klienta. Po dokładnym obejrzeniu stóp podolog przystępuje do wykonania zabiegu. Jeśli uzna, że niezbędna jest konsultacja z lekarzem, kieruje klienta do lekarza specjalisty.

Nawilżanie

podstrona w budowie…

nawilżanie
masaż stop

Masaż stóp

Klasyczny masaż stóp to jeden z przyjemniejszych sposobów na relaks. Zabieg intensywnie pielęgnuje skórę stóp, nawilża i regeneruje, pobudza receptory stóp. Zmęczone stopy odzyskują lekkość, a my dobre samopoczucie.

Refleksologiczny masaż stóp to niezwykle skuteczna metoda relaksacji, odprężenia ciała i umysłu. Specjalna technika uciskania precyzyjnie określonych punktów refleksologicznych stopy, wpływa na odblokowanie kanałów energetycznych tzw. meridian, wspomaga organizm w oczyszczaniu się z toksyn, pomaga niwelować dolegliwości bólowe, jest doskonałym antidotum na stres.

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź