fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Dłonie i stopy

Dłonie to nasze osobiste narzędzie do funkcjonowania, stopy zaś codziennie noszą nas niezliczone kilometry. Nie myślimy o nich w ten sposób - prawda?
Dolegliwości takie jak: suchość, szorstkość, kruche paznokcie, bolące stopy, odciski i inne, można niwelować lub całkowicie pozbyć dzięki dedykowanym zabiegom dla dłoni czy stóp. Polecamy Państwu różnego rodzaju zabiegi manicure i pedicure również podologiczny, a także dobrze znaną stylizację hybrydową, klasyczną i naprawczą dla paznokci oraz zabiegi dla poprawy kondycji skóry dłoni i stóp.
manicure

Manicure

Nie od dziś wiadomo, że naszą wizytówką są zadbane dłonie. Codziennie pokazujemy je w wielu zwyczajnych sytuacjach i mogłoby się wydawać, że nikt nie zwraca na nie uwagi. Nic bardziej mylnego! Każdy z nas chce aby dłonie i paznokcie były gładkie, aksamitne, lśniące i nie zdradzały naszego wieku.

Pedicure

Pedicure kosmetyczny to zabieg w podstawowej formie, podczas którego stopy są poddane kąpieli. Nadmiar naskórka usuwany jest przy pomocy specjalnej frezarki, a paznokcie skracane i opiłowywania w celu uzyskania preferowanego kształtu. Po odsunięciu i wycięciu skórek, wykonywany jest peeling, następnie malowane są paznokcie lakierem klasycznym lub hybrydowym, a etapem wykończeniowym jest wmasowanie kremu na stopy.

pedicure
podologia

Podologia

Pedicure podologiczny jest zabiegiem leczniczo – pielęgnacyjnym zarówno dla zdrowych, jak i ze zmianami, typu pękające pięty, modzele czy odciski. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzany jest dokładny wywiad w celu poznania stanu zdrowia klienta. Po dokładnym obejrzeniu stóp podolog przystępuje do wykonania zabiegu pedicure podologicznego. Jeśli uzna, że niezbędna jest konsultacja z lekarzem, kieruje klienta do lekarza specjalisty.

Stylizacja paznokci w Łodzi – oferta ASPASJA

Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Dla większości z nas manicure jest podstawą pielęgnacji, ale odpowiednio wykonana stylizacja paznokci ma wpływ również na nasze samopoczucie oraz pewność siebie. Aksamitna skóra dłoni, równo przypiłowana płytka paznokcia oraz brak narastających czy odstających skórek z pewnością sprawią, że będziemy się lepiej czuć prezentując nasze dłonie lub wskazując na coś ręką. Dodatkowym elementem zdobiącym nasze dłonie jest staranna stylizacja paznokci – w zależności od preferencji, paznokcie mogą zostać ozdobione lakierem tradycyjnym, żelem lub z wykorzystaniem manicure hybrydowego  utwardzanego w lampie UV lub LED.

 

Warto pamiętać, że stylizacja paznokci to nie tylko pomalowanie ich lakierem, ale także szereg czynności, które pozytywnie wpłyną na wygląd i kondycję skóry i paznokci. Sam proces przygotowywania stylizacji paznokci powinien kojarzyć się z przyjemnością i relaksem. Stylistka zadba o to, by skóra Twoich dłoni i paznokcie nabrały odpowiedniego wyglądu. Zabieg stylizacji często wiąże się z dodatkowymi czynnościami pielęgnacyjnymi, w skład których wchodzi na przykład peeling lub masaż dłoni.

Nawilżanie

podstrona w budowie…

nawilżanie
masaż stop

Masaż stóp

Klasyczny masaż stóp to jeden z przyjemniejszych sposobów na relaks. Zabieg intensywnie pielęgnuje skórę stóp, nawilża i regeneruje, pobudza receptory stóp. Zmęczone stopy odzyskują lekkość, a my dobre samopoczucie.

Refleksologiczny masaż stóp to niezwykle skuteczna metoda relaksacji, odprężenia ciała i umysłu. Specjalna technika uciskania precyzyjnie określonych punktów refleksologicznych stopy, wpływa na odblokowanie kanałów energetycznych tzw. meridian, wspomaga organizm w oczyszczaniu się z toksyn, pomaga niwelować dolegliwości bólowe, jest doskonałym antidotum na stres.

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź