fbpx

ZMARSZCZKI MIMICZNE

Zmarszczki mimiczne

Zmarszczki mimiczne powstają podczas ruchu mięśni twarzy, czyli są ściśle powiązane z naszą mimiką. Każda z nas w sposób nieświadomy i w odruchu bezwarunkowym marszczy czoło kiedy nad czymś się zastanawia, szeroko uśmiecha, kiedy jest szczęśliwa lub rozbawiona i robi wiele innych min w zależności od sytuacji. Pierwsze zmarszczki mimiczne pojawiają się już w wieku ok. 25 lat. Najczęściej występują w obszarze czoła, okolic oczu oraz nosa i ust. Ich powstawanie jest nieuniknione, ale dzięki zabiegom medycyny estetycznej możemy je zlikwidować lub zniwelować. Najczęściej w tym celu wykonywany jest bardzo popularny zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej.

Toksyna botulinowa to substancja pochodzenia naturalnego, która jest jedną z bardziej popularnych i dobrze znanych substancji wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Używamy ją głównie do likwidacji zmarszczek mimicznych, redukcji oznak starzenia, a także do leczenia nadmiernej potliwości. Jest to najsilniejsza toksyna, stosowana w kosmetologi i medycynie estetycznej, ale używana w niskich dawkach i wykonywana przez specjalistę uznana została za w pełni bezpieczna i dającą spektakularne rezultaty.

Główne wskazania do zabiegu z użyciem toksyny botulinowej to usuwanie zmarszczek pionowych i poziomych czoła, nosa, okolic oczu – tzw kurze łapki, powieki dolnej. Popularne jest również stosowanie w celach leczenia nadmiernej potliwość w okolicach pach, dłoni czy stóp oraz przewlekłych bólów głowy.

Zabieg polega na iniekcji toksyny botulinowej w wybrany obszar. Mięśnie zostają rozluźnione, a zmarszczki widoczne na skórze wygładzone. Substancja ta nie wpływa na ogólną mimikę twarzy, wyłącznie na miejsca w które zostaje wstrzyknięta dlatego nie musimy obawiać się efektu maski. Uzyskujemy w pełni naturalny rezultat w postaci odmłodzonej twarzy. Pierwszy efekt możemy zaobserwować od 24 godzin do 5 dni po iniekcji a utrzymuje się przez okres od 3 do nawet 6 miesięcy po ostrzyknięciu. Iniekcja nie jest bolesna, porównuje się ją do ugryzienia komara lub mrówki. Zabieg idealnie wpisuje się w obecne standardy, kiedy nie mamy zbyt dużo wolnego czasu, a wymagamy skuteczności i rezultatów.

Cennik

Cena

Jedna okolica

450 PLN

Dwie okolice

800 PLN

Trzy okolice

1100 PLN

Uniesienie brwi

300 PLN

Tzw „kamienna twarz”

400 PLN

Wygładzenie zarysu żuchwy

400 PLN

* Okolica to: zmarszczki poprzeczne czoła ,lwia zmarszczka (zmarszczka pomiędzy brwiami), kurze łapki z obu stron.

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget
No Comments

Post A Comment