fbpx

Wypadanie włosów

Wypadanie włosów

Bardzo często występującym problemem kobiet, tych młodych jak i dojrzałych, jest wypadanie włosów. Pośpiech, stres, zła dieta, palenie papierosów, ciąża, zmiany hormonalne czy uwarunkowania genetyczne oraz duża ilość innych czynników wpływają na osłabienie włosów i w konsekwencji ich wypadanie. Oprócz zmiany negatywnych nawyków zalecamy profesjonalne kuracje lecznicze, takiej jak mezoterapia igłowa skóry głowy, mikroigłowa i osocze bogatopłytkowe. Nasz doświadczony lekarz, po konsultacji dobiera indywidualną metodę, dzięki której pozbędziesz się problemu wypadania włosów . Poprzez zabiegi wykonywane w salonie Aspasja odzyskasz piękne i zadbane włosy, a skóra głowy będzie odżywiona i zdrowa.


Najczęstsze przyczyny wypadania włosów

Do przerzedzenia lub utraty włosów dochodzi w momencie, gdy zostaje zaburzona równowaga pomiędzy procesem wypadania włosów, a ich odrastaniem. Bardzo często spowodowane jest to uwarunkowaniami genetycznymi, ale przyczyną mogą być również uszkodzenia chemiczne lub mechaniczne, zaburzenia hormonalne, niedobór witamin i minerałów, nerwica, stres, przemęczenie, zła dieta, palenie papierosów oraz wiele innych. Konsultacja z specjalistą pomoże znaleźć przyczynę oraz dobrać odpowiednią metodę leczenia. Najważniejsze, w skutecznej terapii tego schorzenia, jest odpowiednie zdiagnozowanie i podjęcie właściwego leczenia.


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest metodą sprawdzoną, wykorzystywaną w medycynie od wielu lat. Polega na wstrzyknięciu niewielkich dawek substancji leczniczej, za pomocą bardzo cienkiej igły, bezpośrednio w skórę głowy. Specjalnie przygotowane koktajle z czynnikami wzrostu, wprowadzane w okolicy mieszków włosowych, regenerują strukturę włosów, hamują proces wypadania i stymulują odrastanie. Zabieg mezoterapii igłowej przywraca prawidłowe mikrokrążenie, gwarantuje szybkie i widoczne efekty rewitalizacji. W jego następstwie cebulki włosów potrafią się odrodzić i zamiast prześwitów skóry pojawia się gęsta fryzura o zdrowym wyglądzie. Zaleca się przeprowadzenie pełnej terapii w ilości 4-6 zabiegów, w odstępach 2 tygodniowych. Metodę tę stosuje się wyłącznie wtedy, gdy nie doszło jeszcze do całkowitego zniszczenia mieszków włosowych.

 

Cennik

Cena

HairCare, Dermaheal HR

250 - 800 PLN

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget
No Comments

Post A Comment