OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to substancja otrzymywana z krwi pacjenta. Wykorzystujemy ją do wygładzania blizn, usuwania worków i cieni pod oczami, ujędrniania, nawilżania i odżywiania skóry, a także poprawy jej kolorytu. Stosowanie osocza bogatopłytkowego przynosi spektakularne efekty, nie tylko w zakresie poprawy wyglądu i kondycji skóry, czy profilaktyki starzenia, ale również w terapii wypadania włosów.

Główne wskazania do zastosowania osocza bogatopłytkowego to rewitalizacja skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, dłoni, korekcja zmarszczek i fałd, regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej, nadmierne wypadanie włosów, włosy zniszczone, pozbawione blasku oraz redukcji blizn potrądzikowych. Zabieg rozpoczynamy od pobrania krwi, jej odwirowania i uzyskania osocza z aktywnymi trombocytami, niezwykle ważnymi dla regeneracji komórek skóry.

Uzyskany w ten sposób preparat zawiera czynniki wzrostu, które m. in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA oraz pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Następnie preparat wprowadzany jest do tkanek za pomocą mezoterapii. Ponieważ wszystkie elementy składowe otrzymywane w PRP są pochodzenia autologicznego, czyli od pacjentki, ryzyko powstania miejscowej reakcji immunologicznej, nietolerancji, alergii jest wykluczone.

Podczas zabiegu można zastosować znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Choć proces odbudowy tkanek rozpoczyna się już po 48 godzinach od zakończenia zabiegu, to pierwsze rezultaty zauważalne są po około 14 dniach. Efekty utrzymują się od 6-12 miesięcy, w zależności od indywidualnych predyspozycji, stylu życia, a także stosowanych bezpośrednio po zabiegu procesów pielęgnacyjnych własnej skóry. Natomiast włosy są wyraźnie zagęszczone i zdrowsze, już po dwóch zabiegach.

Niezwykle istotnym, w przypadku terapii z użyciem osocza bogatopłytkowego, jest to iż rysy twarzy zachowują naturalny wygląd, a mięśnie własną mimikę i sprawność. Twarz powoli i systematycznie odzyskuje młodzieńczą świeżość i blask.

 

Cennik

Cena

Osocze bogatopłytkowe- PRP

od 600 PLN

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget
No Comments

Post A Comment