fbpx

PEDICURE

Pedicure

Zdrowe, zadbane stopy to ważny element dla dobrego samopoczucia i urody, dlatego należy otoczyć je wyjątkową opieką. Perfekcyjny pedicure to nie tylko zabieg zdrowotny i upiększający, ale także chwila upragnionego relaksu po trudach dnia codziennego.

W salonie urody Aspasja wykonujemy pedicure klasyczny, kosmetyczny, hybrydowy i japoński, a także ten leczniczy podczas, którego opracowujemy wrastające paznokcie, usuwamy odciski, modzele. Oferujemy również wiele zabiegów nawilżających i relaksujących dla stóp. Można je łączyć z każdą wersją pedicure. Do pracy używamy tylko produkty najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych marek kosmetycznych. Posiadamy własny autoklaw do sterylizacji narzędzi, co pozwala zapewnić Państwu bezpieczeństwo i oraz zadbać o sterylność podczas wykonywanych usług.

Pedicure kosmetyczny to zabieg w podstawowej formie, podczas którego stopy są poddane kąpieli z odżywczymi składnikami. Stwardniały naskórek jest opracowywany i usuwany przy pomocy specjalnej frezarki, a paznokcie skracane i opiłowywane w celu uzyskania preferowanego kształtu. Po odsunięciu i wycięciu skórek, etapem wykończeniowym jest aplikacja kremu nawilżającego na stopy.

Pedicure japoński przeznaczony jest dla osób, które potrzebują wzmocnienia i odżywienia zniszczonej płytki paznokcia. Po wykonaniu wstępnego pedicure kosmetycznego, na płytkę paznokcia nanoszona jest odżywcza substancja z proteinami, minerałami, d-panthenolem, beta karotenem i innymi składnikami odżywczymi. Pasta jest wcierana w paznokcie, które później są wygładzane i polerowane. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy efekt zdrowych, odżywionych, zregenerowanych i mocno nabłyszczonych paznokci. Nie nanosimy na nie lakieru, gdyż nie utrzymałby się na płytce paznokciowej.

Pedicure leczniczy wykonywany jest przez specjalistę podologa, który po odbytej konsultacji zdiagnozuje problem i przy pomocy specjalistycznych narzędzi usunie odciski, opracuje wrastające paznokcie czy usunie brodawki i modzele. Jest to forma zaawansowanego pedicure kosmetycznego.

Pedicure hybrydowy i klasyczny to wykonanie pedicure kosmetycznego i dodatkowe pomalowanie paznokci, według preferencji klientki, lakierami zwykłymi lub hybrydowymi, które wymagają utwardzenia za pomocą lampy UV/UVB. Możesz postawić na typowy pedicure francuski lub jednokolorowy, albo zaszaleć i poprosić o wzroki, kwiatki i wiele innych fantazyjnych stylizacji.

Cennik

Cena

Pedicure kosmetyczny

80 PLN

Usunięcie modzeli, odcisków

+ od 5 do 10 PLN

Pedicure Shellac

110 PLN

Pedicure Shellac french

120 PLN

Pedicure japoński

100 PLN

Pedicure SPA

120 PLN + 10 PLN french

Zabieg Chi Yang Exclusive

85 PLN

Naturalna regeneracja stóp "maska z żywokostem”

35 PLN

Masaż stóp

50 PLN

Masaż stóp świecą

60 PLN

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget
No Comments

Post A Comment