fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Zabiegi na rozstępy 

To zmora wielu kobiet oraz mężczyzn. Często powstają w wieku dojrzewania, gwałtownych zmianach wagi oraz w ciąży. To dlatego oferujemy zabiegi na rozstępy, które pomagają zredukować te nieestetyczne zmiany. Najczęściej pojawiają się one na brzuchu, biodrach, udach, a także pośladkach, choć mogą wystąpić również na rękach oraz łydkach. 

 

Obok domowych sposobów na ich zniwelowanie, takich jak masaże, peelingi oraz specjalnie dedykowane kosmetyki, warto również postawić na pomoc ekspertów. W Aspasji wykonujemy peelingi chemiczne, mezoterapię igłową, DermaPen, a także De-Age EX, które widocznie niwelują nieestetyczne blizny. 

 

Metody leczenia rozstępów 

 

W naszym salonie do niwelowania rozstępów stosujemy m.in. mezoterapię igłową, która polega na ostrzykiwaniu określonego miejsca aktywnymi substancjami, pobudzającymi naturalne procesy naprawcze. Jest to świetny sposób na poprawę kondycji, a tym samym również wyglądu skóry. Warto pamiętać o tym, że jest to skuteczna metoda w przypadku świeżych rozstępów. To wtedy można uzyskać najlepsze efekty. 

 

Peelingi chemiczne również są bardzo skuteczną metodą na złuszczenie, a także odnowę naskórka. Preparat nakłada się na rozstępy, dzięki czemu te się spłycają, a skóra staje się widocznie jaśniejsza i zyskuje zdrowy wygląd.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź