fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Kriolipoliza

Niekiedy odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna nie wystarczają. Kriolipoliza to dobry sposób na zmniejszenie obwodów w określonych partiach ciała. Zabieg polega na wymrażaniu komórek tłuszczowych przy użyciu nowoczesnego urządzenia. Wykorzystujemy do tego sprzęt, który zasysa tkankę, a następnie ją chłodzi, dzięki czemu organizm pozbywa się wymrożonych komórek na stałe. 

Należy pamiętać  o tym, że zabieg jest najskuteczniejszy, kiedy wykonuje się go w niewielkich obszarach. Najczęściej jest to górna partia ud, brzuch, biodra, a także bryczesy. Tę metodę stosują zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy pomimo regularnych ćwiczeń nie mogą zrzucić nadmiaru tkanki tłuszczowej z konkretnych części ciała.


Czy kriolipoliza boli?


Kriolipoliza to zabieg dla każdego, ponieważ jest bezbolesna i nieinwazyjna. Urządzenie zasysa skórę, co czuje pacjent, towarzyszy mu również odczucie chłodu, kiedy komórki są wymrażane. Nie jest to jednak bolesne. Bezpośrednio po samym zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia oraz siniaki. Po kilku dniach skóra jednak odzyskuje dawny koloryt. 

Co ważne, zabieg najlepiej jest wykonywać w seriach, a pierwsze efekty są widoczne po około dwóch miesiącach. To wtedy organizm już usunie większą część komórek tłuszczowych, które zostały wymrożone. Cała terapia powinna trwać około czterech miesięcy. 

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź