fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Kriolipoliza

Restrykcyjna dieta i mordercze treningi są niezawsze wystarczające do uzyskania wymarzonej sylwetki, czy powrotu do formy. Dlatego też, w salonie urody Aspasja oferujemy możliwość „zamrożenia zbędnych centymetrów”, czyli zabieg Kriolipolizy.

Kriolipoliza

Polega on na miejscowym zamrażaniu tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem urządzenia CoolTech. Maszyna posiada odpowiednie certyfikaty Ce i FDA więc jest w pełni bezpieczna i skuteczna. Dzięki specjalnej technologii, która wykorzystuje ujemną temperaturę, możemy kontrolowanie i miejscowo, bezpowrotnie usunąć nadmierną tkankę tłuszczową. Kriolipoliza jest metodą nieinwazyjną i bezbolesną, a przede wszystką przynoszącą fenomenalne rezultaty.

Kriolipoliza

Zabieg wykonywany jest miejscowo, na wybrane obszary ciała. W trakcie jego trwania, niechciane komórki tłuszczowe są zamrażane, w efekcie czego ulegają rozpadowi i są usuwane przez nasz naturalny metabolizm. Partie ciała poddane terapii zmniejszają swoją objętość, dzięki czemu możesz cieszyć się smukłą sylwetką bez wyrzeczeń.

Urządzenie CoolTech podczas zabiegu wytwarza temperaturę -8 lub -5 stopni Celsjusza, a jedna lub dwie głowice pracują równolegle przez 70 minut, czyli optymalną długość zabiegu, potrzebną do zamrożenia tkanki tłuszczowej. Pierwsze efekty są widoczne po ok 2-3 tygodniach, a pełen rezultat po 90 dniach od zabiegu.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź