fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Depilacja woskiem 

To najlepszy sposób na rozstanie się z maszynką i codziennym goleniem się. Depilacja woskiem daje natychmiastowy efekt gładkiej skóry, którą można się cieszyć nawet przez pięć tygodni. Jest to najlepszy wybór na wiosnę i lato, kiedy odkrywamy coraz więcej ciała. 

 

Usuwanie włosów płynnym, rozgrzanym woskiem pozwala na pozbycie się ich wraz z cebulką, dzięki czemu ich odrastanie trwa długo, a poza tym stają się one cieńsze, rzadsze i zdecydowanie mniej widoczne, co docenią w szczególności panie o ciemnej karnacji. Metodę można stosować na różnych częściach ciała, najczęściej na rękach, nogach, ramionach, pachach czy w okolicach bikini.

 

Jak przebiega zabieg depilacji woskiem?

 

Depilację  woskiem przeprowadzają doświadczeni, wykwalifikowani eksperci z naszego salonu, dzięki czemu całość jest w pełni bezpieczna. Rozprowadzają oni gorący wosk na konkretnej partii ciała, a następnie nakładają na niego pasek materiału. Napinają skórę i szybkim ruchem go usuwają razem z włosami. 

 

Zabieg najlepiej powtarzać mniej więcej raz w miesiącu, w zależności od indywidualnych predyspozycji danej osoby. Wszystko zależy od potrzeb oraz tempa wzrostu włosów u klientki. 

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź