fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Zabiegi na cellulit 

To zmora wielu kobiet, dlatego zabiegi na cellulit cieszą się tak dużą popularnością. Skórki pomarańczowej bardzo trudno jest pozbyć się samodzielnie w domowym zaciszu. Do aktywności fizycznej, właściwej pielęgnacji oraz odpowiedniej diety warto dołączyć pomoc ekspertów z naszego salonu urody. Dysponujemy bowiem nowoczesnym sprzętem, a także sprawdzonymi preparatami, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie zniwelować cellulit.

Warto pamiętać o tym, że przyczyn cellulitu jest wiele, jednak główne to genetyka, a także hormony, co sprawia, że skórka pomarańczowa dotyka przede wszystkim kobiet. Na tego typu problemy w szczególności są narażone osoby, które prowadzą siedzący tryb życia, stosują różnorodne używki czy wysokoprzetworzoną dietę.

 

Jak się pozbyć cellulitu?

 

Sposobów na pozbycie się cellulitu jest kilka. W naszym salonie urody stosujemy m.in. mezoterapię igłową, która opiera się na wstrzykiwaniu pod skórę substancji aktywnych, takich jak kofeina, teofilina czy aminofilina. Ponadto ampułki są także wzbogacone szeregiem witamin, a nawet minerałami. Zabieg nie jest bolesny, a nakłucia są bardzo precyzyjne. Trzeba jednak pamiętać o tym, że najlepsze rezultaty można uzyskać przy terapii składającej się z kilku serii.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź