fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Ciało

Smukła, nienaganna sylwetka to nie tylko ładny wygląd, to również zdrowie.

Wykonujemy skuteczne zabiegi modelujące i pielęgnujące sylwetkę. Terapie, które przywracają dobry stan skóry po ciąży czy utraconej wadze. Zabiegi wspomagające pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Urządzenia jakimi dysponujemy posiadają certyfikaty CE i FDA co gwarantuje skuteczność ich działania.
endermologia

Endermologia

Endermologia jest to masaż próżniowy urządzeniem ENDERMOLOGIA INTEGRAL II, mający na celu modelowanie sylwetki poprzez wykonanie masażu limfatycznego. Zabieg ten hamuje proces starzenia się skóry i stymuluje komórki tłuszczowe do funkcjonowania w sposób naturalny, zgodny z naszą fizjologią. Stymulacja komórkowa powoduje ujędrnianie, modelowanie, wygładzanie i rozbicie komórek tłuszczowych. Wskazania do zabiegu to m. in. cellulit, i utrata jędrności skóry.

Kriolipoliza

Restrykcyjna dieta i mordercze treningi są nie zawsze wystarczające do uzyskania wymarzonej sylwetki, czy powrotu do formy. Dlatego też, w salonie urody Aspasja oferujemy możliwość „zamrożenia zbędnych centymetrów”, czyli zabieg Kriolipolizy.

Polega on na miejscowym zamrażaniu tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem urządzenia CoolTech. Maszyna posiada odpowiednie certyfikaty Ce i FDA więc jest w pełni bezpieczna i skuteczna. Dzięki specjalnej technologii, która wykorzystuje ujemną temperaturę, możemy kontrolowanie i miejscowo, bezpowrotnie usunąć nadmierną tkankę tłuszczową. Kriolipoliza jest metodą nieinwazyjną i bezbolesną, a przede wszystkim przynoszącą fenomenalne rezultaty.

kriolipoliza
lipoliza

Lipoliza

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na deponowaniu w tkankę tłuszczową mieszanki substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. Komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Cellulit

Cellulit, inaczej nazywany lipodystrofią typu kobiecego, jest zmianami w obrębie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Uznaje się go za najczęstszy defekt kosmetyczny dotyczący większości kobiet w różnym wieku. Powstaje między innymi na skutek zmian hormonalnych, naczyniowych, zapalnych czy zaburzenia procesu lipolizy w komórkach tłuszczowych, złych nawyków żywieniowych, braku aktywności. Zabiegi skierowane na niwelowanie cellulitu wspomagane aktywnością fizyczną i odpowiednią dietę dają spektakularne efekty.

cellulit
rozstępy

Rozstępy

Rozstępy to nieestetyczne zmiany skórne, które pojawiają się zazwyczaj w następstwie znacznego, gwałtownego przybrania na wadze lub nagłej utraty wagi, zaburzeń hormonalnych, ciąży czy w okresie dojrzewania. Najczęściej mogą pojawiać się na piersiach, brzuchu, pośladkach, udach i ramionach.

Depilacja

Depilacja jest zabiegiem, dzięki któremu usuwamy zbędne owłosienie za pomocą rozgrzanego wosku. Zabieg ten może być wykonywany na każdą okolicę ciała, tam gdzie chcemy pozbyć się niechcianych włosów. Regularnie wykonywana depilacja tą metodą powoduje znaczne osłabienie odrastających włosków, a przez to mniej widoczne.

depilacja
Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź