fbpx

REDUKCJA CELLULITU I TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

Posiadanie szczupłej sylwetki oraz gładkiego i jędrnego ciało jest marzeniem wielu kobiet. Niestety cel nie jest łatwy do osiągnięcia, a bywa i tak, że nawet odpowiednia dieta i ćwiczenia nie pomagają. Aby rozwiązać problem nadmiernej tkanki tłuszczowej i zredukować cellulit, salon urody Aspasja oferuje wachlarz, dedykowanych temu celowi, zabiegów. Wykonujemy między innymi endermologię, kriolipolizę, mezoterapię igłową, lipolizę iniekcyjną , terapię mikroigłową oraz Therma Lipo III. Wybór terapii następuje po odbyciu konsultacji i rozmowy o oczekiwaniach, która pomoże w doborze odpowiednich zabiegów. Walka z uporczywym cellulitem oraz z nadmiarem tkanki tłuszczowej nie jest łatwa, ale możliwa!

Cellulit, inaczej nazywany lipodystrofią typu kobiecego, jest zmianami w obrębie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Uznaje się go za najczęstszy defekt kosmetyczny dotyczący większości kobiet w różnym wieku. Powstaje między innymi na skutek zmian hormonalnych, naczyniowych, zapalnych czy zaburzenia procesu lipolizy w komórkach tłuszczowych. Natomiast złe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia, palenie papierosów i spożycie alkoholu nasilają jego powstawanie. Przyczyny można upatrywać również w czynnikach genetycznych, co oczywiście nie oznacza, iż cellulit jest genetyczny, chodzi tu o nabyte predyspozycje do jego powstawania ( np.: żylaki, wiotka struktura tkanki łącznej). W sytuacji kiedy, nie wykonujemy dostatecznej ilości ćwiczeń ruchowych następuje przyrost tkanki tłuszczowej i redukcja mięśni, które poprzez zmniejszenie swojej wydajności zaburzają odpływ żylny i zwiększają zastój płynów w tkankach. Dieta w której spożywamy dużą ilość produktów przetworzonych ma również bardzo negatywny wpływ, gdyż w jednym posiłku dostarczamy do ciała bardzo dużą ilość kalorii, w stosunkowo niewielkiej ilości jedzenia.

Cellulit występuje najczęściej w obszarze brzucha, pośladków, ud i podudzi . Są trzy stopnie cellulitu: stopień pierwszy , drugi i trzeci. Powszechnie znany jest jako nieestetycznie wyglądające zmiany na skórze porównywane do skórki pomarańczowej. Obszary skóry objęte cellulitem są mało elastyczne i sprężyste, pokryte zgrubieniami i guzkami, co widoczne daje nieprzyjemny efekt kosmetyczny. Proces rozwoju cellulitu jest długotrwały i wyróżnia się w nim kilka okresów . W późniejszych etapach zaburzenia problemem może stać się nie tylko niechciany defekt estetyczny, ale także dolegliwości bólowe pojawiające się przy uciskaniu zmian. Długofalowe i zadowalające efekty w walce z cellulitem daje dwutorowe podejście do problemu. Co oznacza, iż zabiegi i terapie wykonywane w specjalistycznych salonach, należy wesprzeć pracą własną, czyli aktywnością fizyczną i odpowiednią dietę.

Nadmiar tkanki tłuszczowej spędza sen z powiek wielu kobietom i mężczyzną. Przyczyną powstawania tego problemu jest nadmierna ilość kalorii dostarczana z pożywieniem, w stosunku do ich spalania podczas wysiłku oraz dziedziczny typ sylwetki tzw biotyp. Do tego dochodzi wiek oraz poziom metabolizmu, indywidualny dla każdego, a także tryby życia jaki prowadzimy. Walka z tym zagadnieniem może toczyć się na wielu płaszczyznach. Po pierwsze zalecamy aktywność fizyczną i właściwą dietę. Po drugie zabiegi wspomagające, które wykonujemy w naszym salonie. Połączenie tych elementów daje spektakularne efekty. Zapraszamy do Aspasji na konsultację, aby dowiedzieć się jakie są możliwości walki z nadmierną tkanką tłuszczową. Rozmowa o oczekiwaniach pomoże w doborze odpowiedniej terapii i zabiegów, abyś mogła cieszyć się piękną i szczupłą sylwetką.

Endermologia jest to masaż próżniowy urządzeniem ENDERMOLOGIA INTEGRAL II, mający na celu modelowanie sylwetki poprzez wykonanie masażu limfatycznego. Zabieg ten hamuje proces starzenia się skóry i stymuluje komórki tłuszczowe do funkcjonowania w sposób naturalny, zgodny z naszą fizjologią. Stymulacja komórkowa powoduje ujędrnianie, modelowanie, wygładzenie i rozbicie komórek tłuszczowych. Wskazania do zabiegu to m. in. cellulit, i utrata jędrności skóry i nadmiar tkanki tłuszczowej. Proces uwalniania tłuszczu zostaje zwiększony, aż do 70% co potwierdzają wyniki 105 badań klinicznych. Dodatkowym atutem jest uczucie relaksu i przyjemności w trakcie trwania masażu.

Kriolipoliza polega na miejscowym zamrażaniu tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem urządzenia CoolTech. Dzięki specjalnej technologii, która wykorzystuje ujemną temperaturę, możemy kontrolowanie i miejscowo, bezpowrotnie usunąć nadmierną tkankę tłuszczową. Kriolipoliza jest metodą nieinwazyjną i bezbolesną, a przede wszystką przynoszącą fenomenalne rezultaty.

Partie ciała poddane terapii zmniejszają swoją objętość, dzięki czemu możesz cieszyć się smukłą sylwetką bez wyrzeczeń. Pierwsze efekty są widoczne po ok 2-3 tygodniach, a pełen rezultat po 90 dniach od zabiegu.

Mezoterapia igłowa jest to miejscowy zabieg niechirurgiczny, polegający na podaniu poprzez iniekcję do skóry , odpowiednio dobranych substancji leczniczych i odżywczych. Zabieg stosuje się, nie tylko w celu regeneracyjnym, odmładzającym czy zmniejszenia wiotkości, ale również w terapii łysienia, przebarwień i leczenia cellulitu. Zyskał on popularność ze względu na natychmiastowo widoczne efekty, szybki czas wykonywania, bezpieczeństwo oraz spektakularny rezultat.

Lipoliza iniekcyjna to mało inwazyjny sposób modelowania sylwetki oraz pozbycia się zbędnych kilogramów i cellulitu. Zabieg polega na podaniu poprzez iniekcję substancji rozpuszczającej komórki tłuszczowe. W miejscu iniekcji powstaje kontrolowany i zamierzony stan zapalny tkanki tłuszczowej, objawiający się zaczerwienieniem i obrzękiem. Reakcja ta utrzymuje się kilka dni po zabiegu, a w efekcie niszczenia tkanki tłuszczowej, tracisz ok 4-5 cm w obwodzie miejsca poddanego terapii. Jeśli ilość tkanki tłuszczowej jest niewielka, zwykle wystarczą 2-3 zabiegi, aby osiągnąć wymarzony rezultat.

Terapia Therma Lipo III to wysokiej klasy, bipolarny system fal radiowych do bezbolesnych, bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów twarzy i ciała. Wysokie częstotliwości, wykorzystywane podczas zabiegu, penetrują powierzchnie tkanki, a do niższych warstw docierają częstotliwości niskie. Dwubiegunowy aplikator zapobiega rozproszeniu energii, koncentrując ją na powierzchni zabiegowej. Użycie Therma Lipo III zapewnia lifting bez skalpela. Dzięki podgrzaniu tkanek włókna kolagenowe kurczą się – odzyskując swoje napięcie i sprężystość , to zaś powoduje podciągnięcie wiotkich obszarów skóry i spłycenie drobnych zmarszczek. Metoda fal radiowych o niskich częstotliwościach stosowana jest do usuwania nadmiaru tłuszczu, redukcji cellulitu, wysmuklania sylwetki, redukcji zmarszczek i zabiegów ujędrniających. Dzięki niej skóra odzyska, nie tylko jędrność i gęstość, ale i wzmocni się jej odporność.

 

Cennik

Cena

Mezoterapia mikroigłowa Dermaheal LL,
Okolica: pośladki, uda zew. Lub wew. bryczesy, okolice kolan

310 PLN

Mezoterapia mikroigłowa Dermaheal LL, - 4 zabiegi
Okolica: pośladki, uda zew. Lub wew. bryczesy, okolice kolan

992 PLN

Mezoterapia Derma Pen + ampułka Dermaheal LL,
Okolica: pośladki, uda zew. Lub wew. bryczesy, okolice kolan

310 PLN

Mezoterapia Derma Pen + ampułka Dermaheal LL, 4 zabiegi
Okolica: pośladki, uda zew. Lub wew. bryczesy, okolice kolan

992 PLN

Lipoliza iniekcyjna Aqaualyx

od 350 PLN

Mezoterapia iniekcyjna cellulit Cena 1 zabieg Cena 3 zabieg Cena 5 zabieg Cena 10 zabieg

Cellucare

od 300 PLN

---

---

---

Revital Celluform 1 amp.

od 550 PLN

---

---

---

Kriolipoliza Cool Tech
1 głowica

333 PLN

900 PLN

---

---

Kriolipoliza Cool Tech
2 głowice

533 PLN

1500 PLN

---

---

Endermologia ciało całosciowy

130 PLN

---

550 PLN

1000 PLN

Endermologia ciało częściowy (wybrana okolica)

90 PLN

---

390 PLN

720 PLN

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja
i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych
proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe
i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających
starzenie. Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe
odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż
rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.

Facebook Pagelike Widget
No Comments

Post A Comment