fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Plasma IQ

Plasma IQ to generator plazmy do nieinwazyjnych, bezpiecznych zabiegów liftingu skóry między innymi liftingu powiek .

Plasma IQ

Plasma IQ wytwarza kontrolowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia, a skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób doprowadza do sublimacji naskórka i obkurczania skóry co skutkuje uniesieniem i ujędrnieniem. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki. Podczas wykonywania procedury, urządzenie nie jest podłączone do prądu – co pozwala na stosowanie u pacjentów, u których nie są wskazane zabiegi z przepływem prądu. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone zostało w badaniach klinicznych.

Procedura zabiegu polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia Plasma IQ, każdy w odległości około 0,5mm jeden od drugiego, pozwalając zachowywać perfekcyjną plastyczność w ruchu powiek, aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkodzenia warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek. Procedura trwa około 20 minut, a punkty sublimacji o średnicy mniejszej, niż 1mm utrzymują się do tygodnia. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Drugiego i trzeciego dnia może wystąpić obrzęk okolicy poddanej zabiegowi. Po zabiegu na skórze widoczne są niewielkie strupki, które utrzymują się około 5dni. Po tym czasie samoistnie odpadają, a skóra pozostaje lekko zaczerwieniona przez około 1-2 tygodnie. W tym okresie należy stosować kremy przyspieszające regenerację, kremy z filtrem UV oraz można używać podkładów do makijażu. Rekomendowana ilość zabiegów w serii to od 1 do 3 zabiegów co 30 – 40 dni.

Wskazania:

  • bezinwazyjny lifting powiek
  • redukcja zmarszczek wokół oczu (kurze łapki)
  • redukcja zmarszczek nad górną wargą (zmarszczki palacza)
  • redukcja zmarszczek przy uszach
  • redukcja rozstępów i blizn pooperacyjnych
  • usuwanie włókniaków
  • usuwanie naczyniaków rubinowych

Przeciwwskazania:

Zabieg nie ma przeciwwskazań ponieważ podczas wykonywania procedury urządzenie nie jest podłączone do prądu. Dlatego z technologii plazmy mogą skorzystać nawet osoby, dla których zabiegi z użyciem prądu są niewskazane. Tak więc jest to zabieg dla każdego.

Sklep

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące zabiegu? Chcesz się umówić na wizytę?

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź