PROMOCJE

Zrzuć starą skórę!

Zabieg Miesiąca: mikrodermabrazja twarzy + serum odżywcze + maska

 

Mikrodermabrazja to jeden z najbardziej popularnych oraz lubianych peelingów.
Dzięki mechanicznemu ścieraniu usuwa zbędny naskórek, ujednolica koloryt skóry, pomaga niwelować drobne przebarwienia. Wpływa również na spłycenie drobnych zmarszczek oraz rozszerzonych porów. Dzięki takiemu złuszczaniu skóra jest odpowiednio przygotowana na absorpcje składników aktywnych znajdujących się w serum czy masce.
Zabiegi mikrodermabrazji są bardzo chętnie wybierane przez Klientki, ponieważ nie są one inwazyjne, a cera nabiera blasku.

 

Cena zestawu: 115 zł zamiast 155 zł

 

Kompleksowa pielęgnacja odmładzająca dla twarzy i dłoni

Zabieg Miesiąca: mikrodermabrazja twarzy + serum odżywcze + maska ORAZ mikrodermabrazja dłoni + maska w rękawiczkach

 

Mikrodermabrazja dłoni, która jest wykonywana przez nałożeniem specjalnych rękawiczek ma funkcję nie tylko złuszczającą. Pobudza skórę dłoni do wchłaniania preparatów, które zostaną nałożone później. Delikatnie ujednolica i poprawia koloryt skóry, wpływając tym samym na rozjaśnienie.

Następnie na dłonie są nakładane rękawiczki, w których znajduję się maska bardzo bogata w składniki odżywcze takiej jak: olej z pestek winogron, słonecznikowy, jojoba, aloes, witaminy i wiele innych.

Po czasie działania maski około 20 minut – poczujemy zdecydowaną różnicę. Dłonie są jedwabiście gładkie, odpowiednio odżywione, jaśniejsze i miękkie.

Rękawiczki z maską są pakowane do domu aby móc je użyć ponownie. Zabierasz je ze sobą i nakładasz następnego dnia. To przedłuży efekt działania zabiegu.

 

Cena zabiegu: 210 zł zamiast 295 zł

 

DLA LEPSZYCH EFEKTÓW – obie te propozycje można ze sobą połączyć.

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających starzenie.
Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.