Kriolipoliza – zamroź swój tłuszcz

 

Kriolipoliza to zupełnie NOWY zabieg modelujący sylwetkę w Salonie Aspasja. Polega na modelowaniu sylwetki przez selektywne uszkodzenie tkanki tłuszczowej dzięki jej schłodzeniu do niskiej temperatury.

 

 

Kriolipoliza ŁódźMartwe komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w naturalnym procesie fizjologicznym. Precyzja zaprogramowanego procesu chłodzenia i najnowszy sprzęt opatrzony certyfikatami zapewnia skuteczność chłodzeniabez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka. Pierwsze rezultaty zabiegu kriolipolizy można zauważyć już po dwóch tygodniach od pierwszego zabiegu. Zaś pełne efekty widoczne są po 90 dniach od zabiegu.

 

 

Cena:

  • Zabieg z jedną głowicą: 1 zabieg 333 zł/3 zabiegi 900 zł
  • Zabieg z dwiema głowicami: 1 zabieg 533 zł/3 zabiegi 1500 zł

Zapraszamy do odwiedzenia salon urody Aspasja i zapoznania się z szeroką gamą profesjonalnych usług kosmetycznych proponowanych naszym Klientom.

Salon kosmetyczny Aspasja oferuje obecnie usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Dzięki specjalizacji w wielu wąskich dziedzinach, jako jeden z niewielu w Łodzi oferuje kompleksowe i profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z pełną gamą najnowszych środków spowalniających starzenie.
Aspasja to także salon. który oprócz masażu i zabiegów body health, oferuje kompleksowe odchudzanie metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta.

Salon spa Aspasja chce się rozwijać, dlatego też zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.
Również usługi kosmetyczne świadczone dla klientów w naszym salonie są na najwyższym poziomie.
Zabiegi stylizacji paznokci, czy realizacji makijażu nie są problemem dla wykwalifikowanej i wciąż rozwijającej swoje umiejętności i wiedzę kadry kosmetologów, fryzjerów i innych specjalistów.