fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Fryzjerstwo męskie

"Jak nas widzą tak nas piszą" Atrakcyjny i zadbany wygląd dodaje pewności siebie.

Mężczyźni coraz bardziej są świadomi, iż dbałość o włosy i utrzymanie zdrowej skóry głowy jest bardzo ważne i stało się podstawowym elementem w codziennym życiu. „Jak nas widzą tak nas piszą”. Atrakcyjny i zadbany wygląd dodaje pewności siebie.

W salonie Aspasja oprócz regularnego strzyżenia i profesjonalnej stylizacji oferujemy szereg zabiegów dla włosów i skóry głowy. Są to m. in.: dyskretne tuszowanie niechcianej siwizny z wykorzystaniem MEN RESHADE, zabiegi przeciw wypadaniu włosów czy optyczne zwiększanie objętości oraz podkreślanie linii cięcia przez zastosowanie refleksów. Dobierzemy również kosmetyki do codziennej domowej pielęgnacji , odpowiednie dla indywidualnych potrzeb.

strzyżenie męskie

Strzyżenie

Strzyżenie męskie – brzmi banalnie. Jednak jest to sztuka. Męska fryzura jest zazwyczaj krótka i wydawałoby się, że prosta do wykonania. Nic bardziej mylnego, gdyż musi być modna, dobrze wyglądająca, odpowiednio dobrana i wykonana, aby nie sprawiała problemów przy codziennym układaniu włosów.

Tuszowanie siwizny

Nie tylko z wiekiem przybywa siwych włosów, w salonie Aspasja mamy rozwiązanie tego problemu. MEN RESHADE marki Goldwell – najbardziej męski sposób tuszowania siwizny! Prosta i łatwa aplikacja, a przy tym 5 minutowy czas oczekiwania na efekt. Sprawność działania i satysfakcja, czyli to czego mężczyźni potrzebują. Usługa jest szybka i prosta, więc nie spędzicie u nas dużo więcej czasu, niż podczas klasycznego strzyżenia.

tuszowanie siwizny męskie
baleyage męskie

Męski Baleyage

Bez względu na to czy wybór padnie na wyraziste pasemka czy delikatne akcenty, refleksy kolorystyczne powodują rozpraszanie światła i nadają fryzurze indywidualnego, świeższego efektu. Subtelna, naturalna zmiana wizerunku, młodszy wygląd oraz delikatne pokrycie pierwszych siwych włosów.

Nanoplastia

Nanoplastyka, to innowacyjny zabieg prostujący włosy. Kiedy kręcone, puszące się a nawet afro włosy to Twoja zmora , nanoplastia jest dla Ciebie. Nanoplastia gwarantuje długotrwałe efekty wyprostowanych włosów – utrzymujących się nawet do pół roku.

nanoplastia fryzjerstwo meskie
wypadanie włosów męskie

Wypadanie włosów

Pośpiech, stres, zła dieta, palenie papierosów oraz duża ilość innych czynników wpływa na osłabienie włosów i w konsekwencji na ich wypadanie. Oprócz zalecenia zmiany negatywnych nawyków, proponujemy terapie takiej jak mezoterapia igłowa skóry głowy oraz kuracje ampułki i kosmetyki wspierające zabiegi.

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź