fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Fryzjerstwo damskie

"Jak nas widzą tak nas piszą" Atrakcyjny i zadbany wygląd dodaje pewności siebie.

Perfekcyjne strzyżenie, lśniące wypielęgnowane włosy, soczysty niepowtarzalny kolor, słoneczne refleksy, ombre ,sombre , blond pełen blasku i inne wariacje kolorystyczne – to specjalność fryzjerów ekspertów salonu Aspasja. Sprawdzone, certyfikowane technologie, kosmetyki profesjonalnych marek to bezpieczeństwo i wysoka jakość usług łączących w sobie wielowymiarowe efekty kolorystyczne. Usługi koloryzacji permanentnej , 100% pokrycia siwych włosów, koloryzacji bez amoniaku, pielęgnacyjnego rozjaśnienia włosów to i wiele innych możliwości nowoczesnego fryzjerstwa.

Usługi perfekcyjnych strzyżeń, fryzur szytych na miarę, możliwe dzięki zastosowaniu technicznych rozwiązań kreatywnego fryzjerstwa zaczerpniętych ze szkoleń i odbytych warsztatów najlepszych akademi sztuki fryzjerskiej. Dzięki nieustającemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, fryzjerzy Aspasji staną na wysokości zadania każdego dnia.

stylizacja strzyżenie

Stylizacja/strzyżenie

Stylizacja włosów na każdą okazję i w Twoim stylu. Perfekcyjne utrwalenie, naturalny wygląd bez tzw. hełmu na głowie. Dzięki przemyślanym technikom układania włosów i użycia profesjonalnych kosmetyków.

Koloryzacja

Usługa koloryzacji to obszar nieograniczonych możliwości. Kreatywni i świetnie przygotowani technicznie fryzjerzy, pracujący w salonie Aspasja dobiorą niepowtarzalny kolor, indywidualnie dla Ciebie. Do pracy wykorzystujemy wyłącznie kosmetyki renomowanych marek, wysokiej jakości, które są na bieżąco aktualizowane o nowe kolekcje.

koloryzacja
keratynowe prostowanie

Keratynowe prostowanie włosów

Zabieg ten charakteryzuje się długotrwałym efektem, gdyż utrzymuje się od 3 do 5 miesięcy. Jego główną zaletą, poza efektem prostych włosów, jest ich intensywne odżywienie, wygładzenie oraz odbudowa struktury włosa. W trakcie wykonywania zabiegu aplikowana jest keratyna, która stanowi naturalny budulec włosów.

Nanoplastia

Nanoplastyka, to innowacyjny zabieg prostujący włosy. Świetnie sprawdzi się u osób z niesfornymi, trudnymi do ujarzmienia włosami: kręconymi, puszącymi się a nawet afro. Nanoplastia jest w pewnym stopniu podobna do keratynowego prostowania włosów – najpopularniejszej techniki w naszym kraju. Zasadniczą różnicą między tymi dwoma zabiegami jest jednak to, że produkty potrzebne do wykonania nanoplastii nie mają w swoim składzie formaldehydów. Poddawać mu się mogą nawet kobiety w ciąży!

nanoplastia
trwała ondulacja

Trwała ondulacja

Loki, fale czy puszyste, pełne objętości włosy to stylizacja niezmiennie pożądana przez kobiety. Obecnie zabieg trwałej ondulacji nie jest już tak inwazyjny, jak kilkadziesiąt lat temu i w niczym nie przypomina starego „baranka”. Dzięki trwałej, efekt loków, skrętów i fal utrzymuje się do kilku miesięcy, a dobrze wykonany, wpłynie korzystnie na wygląd i ułatwi codzienną stylizację.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Długie, gęste włosy to marzenie większości kobiet. Nie każda z nas takie ma, ale każda może takie mieć. Przedłużanie czy zagęszczanie włosów to dziś często stosowana metoda dla uzyskania gęstych, długich włosów. Często zapuszczanie włosów do wymarzonej długości trwa tak długo, że w końcu zniechęcamy się. Metoda przedłużania włosów, to świetny sposób na zapuszczenie własnych i posiadanie w 1 godzinę długich włosów bez szkody dla włosów naturalnych.

przedłużanie zagęszczanie włosów
krio nawilżanie włosów

Krio nawilżanie włosów

Odbudowa i regeneracja włosów z urzyciem zimna Krioterapia do włosów to profesjonalny zabieg fryzjerski wykonywany w salonie. Zimno sprawia, że włosy są gładkie, lśniące i mocne – to tak, jakby niskie temperatury zamroziły wszelkie ubytki i zniszczenia w strukturze włosa. Krioterapia do włosów to inaczej lifting włosów. Krioterapia to pionierska technologia naprawiająca uszkodzenia włosów.

Zabiegi pielęgnacyjne włosów

Wizytówką każdej kobiety są piękne, lśniące, jedwabiste i zadbane włosy. Jednak obecnie coraz trudniej jest uzyskać taki efekt, a przede wszystkim go utrzymać. Przyczyną takiej sytuacji jest między innymi: zanieczyszczone powietrze, stres, pośpiech. Każda z nas przeszła przez różne metody, rozwiązania i stosowała wiele nieskutecznych kosmetyków.

zabiegi pielęgnacyjne włosów
wypadanie włosów

Wypadanie włosów

Obecnie wiele kobiet doświadcza problemu utraty włosów. Wypadanie włosów może prowadzić do ich przerzedzenia, a nawet całkowitego wyłysienia. Wnaszym salonie dostępne są sprawdzone w skuteczności kosmetyki do kuracji domowych.

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź